PAŘÁT NEWS!

V srpnovém vydání Pařátu najdete split CD dvou severomoravských kapel ANTIGOD a HAVE THE MUNCHIES. Pokud by vám tyto názvy nic neříkaly, pak vězte, že za nimi stojí hodně známých muzikantů z Ostravsko-karvinského revíru, které jste v minulosti mohli (a můžete) registrovat i v celé řadě jiných undergroundových kapel. Avšak ANTIGOD ani HAVE THE MUNCHIES nejsou krátkodobé projekty!

ANTIGOD je zcela nová kapela, která si svojí koncertní premiéru odbyla teprve letos v květnu. Po přerušení činnosti DISFIGURED CORPSE na dobu neurčitou se basák Hadgi a bubeník Ferenc dali hudebně dohromady s kytarovou sekcí havířovské EUTHANASIE a sestavu doplnil bývalý zpěvák z ILL CROW. Jejich death/thrash budí velká očekávání, ovšem jestli obstojí v silné konkurenci, to máte možnost posoudit na čtyřech studiových skladbách.

Kořeny HAVE THE MUNCHIES lze nalézt už v polovině 90. let minulého století, kdy tuzemskou grindcorovou scénu válcovala formace PURULENT SPERMCANAL. Dvojice Marunič/Kokeš se však později tomuto žánru začala vzdalovat a výsledkem bylo v roce 2006 založení formace HAVE THE MACHIES. Jejich nynější hudební poloha se odráží v těžkotonážním hardcoru a na CD najdete i cover z první desky Machine Head.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *