OTRAS, PAKOSTEŇ a SEKEROMLAT na společné minitour

Blackmetalovo punkové trio OTRAS, PAKOSTEŇ a SEKEROMLAT se vydají na společné podzimní minitour. To povede ve čtvrtek 9.11. z Prahy, v pátek 10.11. přes České Budějovice a završeno bude v sobotu 11.11. v Bratislavě. Spojení těchto tří divokých a neurvalých smeček je jistě zárukou řádně zběsilého večírku a silného hudebního zážitku. Proč si ještě do života nevpustit více temnoty, než nám může nadcházející podzim nabídnout.

Jízda bude započata již ve čtvrtek v legendárním pražském klubu 007. Zde ještě navíc za účasti kladenské brutální železobetonové EMB bizarnosti BUNKERER. První kapela bude muset začínat již v 19 hodin, tak doražte včas, aby vám nic neuniklo! Vstup na tuto akci bude 250 kč.
Další den nás pak cesty zavedou do Českých Budějovic do skate punkového prostoru, který se nazývá Světadílna. Skvělé to DIY místo, vytvořené místní skate komunitou. Satanužel, toto zde bude asi poslední hlučná akce. Proto určitě neváhejte přijít a udělat tu poslední pořádný bordel!

Třetí a poslední zastávkou bude lesní klub Weranda na bratislavské Petržalce. Tady černá trojice rozpoutá tak neskonalé zlo, až sovy ze sousedství se vrhati po hlavě do Dunaje budou! A tuto pekelnou trojici je teď třeba představiti…

Black metal punx OTRAS z Košic je pravý syrový nášup. Dvě uši řezající kytary a zpěvák s hlavou v pytli. Budou jistě servírovat písně ze společného splitka, právě s Pakosteň, ale i vály zbrusu nové. V Praze a Budějicích kapela dlouho neviděná, v Blavě to pak jest zažitý spolek na domácí půdě.

Jejich maskovaní přátelé v boji za konečnou zkázu lidstva PAKOSTEŇ drtí taktéž surový blackpunk. Kapela se prezentuje, jako česká, avšak její kořeny sahají také do krajů slovenských, čemuž i jejich texty napovídají. Jejich nahrávka z roku 2021 Živý bič tě vrátí atmosférou i zvukem do dřevních devadesátek. Pražsko-kazašský konvent SEKEROMLAT, to bude trochu méně punku, ale více blacku a smrti. Zazní písně prastaré, z loňského alba Drápy a Tesáky, ale i několik zářezů zbrusu nových. Obnovená sestava již pevně stojí ve svých těžkých botách a je připravena vás zadusit mlhou, kadidlem a vrhat po vás kostmi.

Odkazy na FB události akcí:

9.11. Praha – klub 007
https://www.facebook.com/events/598225085662955
10.11. České Budějovice –Světadílna
https://www.facebook.com/events/294586860087985
11.11. Bratislava – Weranda
https://www.facebook.com/events/1634738283683098

Odkazy na kapely:
OTRAS
https://otraspunx.bandcamp.com/album/otras-pakoste-split
PAKOSTEŇ
https://pakosten.bandcamp.com/album/iv-bi
SEKEROMLAT
https://www.facebook.com/sekeromlat666
https://sekeromlat.bandcamp.com
BUNKERER
https://www.facebook.com/profile.php?id=100089355578742
https://bunkerer.bandcamp.com/album/krev-pot-elezobeton?fbclid=IwAR06Uc0aCCulg7JIqAdXNXU8GvcuF_YE_RgwWDy-DMObGIdePnrpvg7X66I

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *