OEF 2023 warm up shows l Daddies Go Grindcore!!!

Koncem dubna 2023 se Českem prožene krátké, ale intenzivní tour tří kapel, které pojí dlouhodobé přátelství, věk, kdy by mohli nazout papuče a nehynoucí láska k extrému zvanému GRINDCORE!!! Čtyři show, čtyři města, deset grindcore fotříků s šedými vlasy nebo plešatějícími hlavami a to vše pod vlajkou toho neextremnějšího festivalu planety OBSCENE EXTREME, jehož tyto čtyři show budou malé zahřívací kolo!!!

INGROWING
Jedna z hybných sil Českého grindcore, legendární INGROWING ohlásili na rok 2023 svůj návrat na grindcorové podia v původní tříčlenné sestavě Vlakin, Pouzar, Zbyňa!!! Grindcore nejhrubšího kalibru v supersonické rychlosti, která vám rozdrtí kosti na prach!!!

DISFIGURED CORPSE
Grindcore s příměsí poctivé dávky rychlého Hardcore z OKR revíru, tedy z místa, kde tvrdá muzika vždy měla svoje velké podhoubí!!! Kapela, která byla jednou z prvních grindcorových smeček u nás a vracející se v jedné ze svých prvních sestav Vladis, Hadgi, Tomba a Ferenc!!!

SICK SINUS SYNDROME
Služebně nejmladší banda, tvořena však z veteránů grindcorové scény Bilose, Haryho a Jurgena, svou tvorbou se klanící grindcore a goregrindu konce 80-tých a začátku 90-tých let!!! Skalpely a mrtvolný puch hniloby v přímém přenosu!!!

Čtvrtek 27. 4. 2023 Praha – 007
Pátek 28. 4. 2023 Brno – Melodka
Sobota 29. 4. 2023 Pardubice – ABC – Obscene Society fest
Neděle 30. 4. 2023 Ostrava – Barrák

https://www.facebook.com/events/1915656802110986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *