OBSCENE SOCIETY FEST SE HLÁSÍ ZNOVU V DUBNU 2024!!!

Loni to bylo po desetileté odmlce, ale letos, jak vidíte, jedeme dál!!! Obscene Society, nebo chcete-li „malý Obscene“ jak už tento název zdomácněl, se vrací na místo činu a to v nejlepší možné sestavě, kde si určitě najde svoje úplně každý fanoušek extrémní muziky, ať už vyznáváte rychlost grindcorových blastbeatů, údernost thrashových kytar, zběsilost hardcore nebo bahno stoneru. Toto vše a ještě více dostanete přímo do ksichtu na konci dubna při OBSCENE SOCIETY festivalu 2024, podruhé ve skvělých prostorách Pardubického klubu ABC. Letos jsme si pro vás přichystali dvanáct skvělých kapel (tedy o jednu více než loni) a to vše za stejnou cenu a se stejným komfortem jako loni. Můžete se tedy těšit na skvělý zvuk i světla od Mariána, zvukaře velkého OEF, rozmanitý vegan catering a tradične na mini beer fest s několika skvělými značkami řemeslných pivovarů. Pochopitelně hlavní náplní OBSCENE SOCIETY festivalu je ten náš extremní rachot a posuďte sami, že letos se nám podařil extrémně skvělý výběr z těch nejlepších hroznů…

OBSCENE SOCIETY festival 2024
Sobota – 27. 4. 2024
PARDUBICE – KLUB ABC (Štolbova 2665)  

14.00 – Otevření klubu

15.00 – 15.30 DEADROOTS – Velmi mladá a nadějná krev z jihu Čech přiveze solidní thrashovou nakládačku!!!

15.45 – 16.15 GORC – Drtivý a naléhavý fastcore sypec s parádním tahem na branku!!!

16.30 – 17.00 PUTRID EVIL – Repulsion si nejspíše prožili reinkarnaci v Polsku. Poslední deska Putrid Evil to jen a jen potvrzuje!!!

17.15 – 17.45 FAÜST – Mladí, ale na scéně už dostatečně známí thrasheři!!! Natvrdo a pěkně od podlahy!!!

18.00 – 18.30  !T.O.O.H.! – Legendární duo Schizoid a Humanoid je zpět. Psychopatické tóny v neurotickém tempu bicích s nezaměnitelnými texty!!!

18.40 – 19.10 BETON – Špinavý death metalový buldozer s lehkou příměsí d-takt tempa. Jako by vás převálcoval plně vyzbrojený tank!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *