Nový singl metalových RAW připravuje půdu pro dlouhohrající desku

S novým singlem se před několika dny přihlásili o slovo pražští RAW. Progresivní nádech, kupa melodií, silný ženský vokál, growl a hymnický refrén, to je skladba Stand, ke které kapela pořídila i amatérský videoklip. Nahrávka vznikla na konci minulého roku ve studiu Rápotice pod taktovkou Jana Říhy. Skladba, kterou naleznete na www.bandzone.cz/raw, má mimo jiné sloužit jako ochutnávka z připravovaného dlouhohrajícího alba.

„Chtěli bychom desku natočit zhruba na přelomu března a dubna. Momentálně pilně pracujeme na novém materiálu. Několik skladeb máme hotových, další musíme ještě dodělat,“ načrtla zpěvačka Veronika Seidlová.

RAW do nového roku vstupují s pořádnou energií. Aby ne, v sestavě kapely se vloni uskutečnily výrazné personální změny, které RAW velmi slušně nakoply! Za bicí usedl Tom Kasprzyk, kterého někteří fanoušci mohou znát z kapel Meat či Noxist. Podařilo se také obsadit post druhé kytary, kterou nyní obsluhuje Josef Goliáš.

RAW jsou na scéně čtyři roky. Odrazovým můstkem bylo v roce 2011 pětiskladbové demo Venom In Veins, které si stále můžete poslechnout na Bandzone profilu kapely. Od té doby RAW studiově mlčeli… Možná je to dobře, protože jejich styl si za tu dobu, kterou muzikanti vyplnili mnoha koncerty, sedl. Z jejich nových skladeb jsou cítit zkušenosti a zápal do muziky. Pokud máte rádi poctivý metal s výraznou frontmankou, měli byste zbystřit! Debutové album RAW je za dveřmi!

Sestava kapely:
Veronika Seidlová – zpěv, Stanislav Novotný – growl, Radek Štorch – kytara, Josef Goliáš – kytara, Leopold Machatka – basa, Tom Kasprzyk – bicí

bandzone.cz/raw

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *