Nové číslo PAŘÁTU již brzy!

Leták Pařát 62 - CZVýdrž, dlouhověkost, odhodlání, kvalita… dvacet dalších superlativů by nestačilo k popisu NAPALM DEATH. Prostě legenda, kterou konečně vítáme i na titulní straně Pařátu.

V předchozích čtyřech číslech jsme vydali alba kapel majících na zádech minimálně dva křížky. Tentokrát dochází na „neposkvrněnou“ formaci GUTTER SLUT, hrající svižný a taneční grindcore. Ke dvaceti letům se dopracovali SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, ještě dál jsou LIVIDITY, PRIMORDIAL, ANCIENT RITES nebo koneckonců také IN THE WOODS…, kteří na letošek ohlásili comeback. Dvacet let si také připomínáme od edice prvotiny MOONSPELL. Jejímu původnímu obalu na velkém formátu jsme nemohli odolat. Stejně tak zpěvačce THE AGONIST nebo představě, že R-E-T svoje místo na plakátu pojmou také jako setkání s bývalými spoluhráči. Plakát SEPTICFLESH pro vás vytvořil přímo Seth, jemuž „ukrást“ čas na rozhovor nebylo vůbec jednoduché.

Opět jsme se vypravili i do pro metal netypických zemí. Zástupce metalové scény z Botswany a Pakistánu vítáme na stránkách Pařátu poprvé. To Brazílie rozhodně není „exotickou zemí“, ale uznejte, tři pohledné dívky řezající thrash metal, to tady dlouho nebylo. Pokud vůbec kdy bylo. NERVOSA! Původem z Brazílie je také Iggor Cavalera, který v našem „horkém křesle“ vystřídal svého bratra. Kompletní obsah nového Pařátu a veškeré další informace najdete na http://paratmagazine.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *