Nové CD CARPATIA CASTLE!

Kapela CARPATIA CASTLE vydala na sklonku roku 2021 své třetí studiové album s názvem Alchymistův grál. Téměř po pěti letech, kdy kapela prošla změnou sestavy nám krušnohorští gotici servírují svoji horkou novinku, která čítá 11 skladeb, byla realizována v BENAS studiu a sama kapela věří, že je album hodnotným následovníkem jejich minulého alba „Černé století“, které se stále těší mimořádně příznivé pozornosti. Jejich hudbě dominují chytlavé melodie a zpěvné refrény, stále se však držící v rockových mezích.

Novinka je k mání na e-shopu kapely, nebo na koncertech. „Myslím, že náš nový počin potěší naše stávající fanoušky a doufáme, že se jejich řady i rozšíří, až začne celorepubliková distribuce. My sami jsme na naše novorozeně patřičně pyšní a doufáme, že vás potěší to, co Alchymista umíchal ve svém grálu…,“ řekla o CD zpěvačka kapely Veronika Seidlová.

Kapela svůj počin pokřtí 9. 4. 2022 v Žateckém divadle na akci Gothic Theater s dalšími gothic stálicemi české scény – BRATRSTVO LUNY a legendární XIII. STOLETÍ.

https://www.facebook.com/carpatiacastle.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *