Nové album thrash/deathových NAHUM na obzoru!

studioKonec minulého roku NAHUM zcela věnovali přípravě následovníka úspěšného debutu. K jeho realizaci si vybrali úplně nové studio The Barn, kam se na začátku tohoto roku odebrali. Za jeho pulty nesedí nikdo jiný, než Dan Friml, kormidelník dravých MEAN MESSIAH.

Kytarista Tomash k tomu říká: „S Danem jsme v kontaktu již delší dobu. Novince jsme chtěli zajistit absolutní zvukovou péči bez kompromisů. Jelikož se při diskuzi nad novým materiálem naše představy stále více spojovaly, rozhodli jsme se nakonec pro něj. Přestože jsme očekávali určitý standard, realita nás absolutně zaskočila. Skvělé zázemí a hlavně absolutně profesionální přístup spolu s Danovými zkušenostmi činí ze studia úplné zjevení. Jsme nadšeni a poctěni zároveň.“

Dan Friml se na albu podílí také producentsky. Během prvních dvou dní ve studiu nejprve vzniklo demo, od kterého se další práce odpíchly. Po doladění aranží se 3 dny natáčely bicí, 4 dny kytary a 2 dny baskytara. V tuto chvíli zbývají 3 dny na zpěvy. Následovat bude důkladný mix a mastering, o který se Dan postará také.

Celý proces mohou fanoušci sledovat na FB události, kde se budou postupně publikovat i další podrobnosti, jako právě zpracovávaný cover, název a tracklist alba. Na stejné adrese se fans v brzké době dozví datum vydání a také se uskuteční poslechové premiéry alba. Zatím zde najdete bohatou fotogalerii z natáčení i několik videoreportů:

https://www.facebook.com/events/497550487051042/

http://www.facebook.com/
http://bandzone.cz/nahum
http://nahum.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *