Nová kapela BLUE HEAD představuje svoji tvorbu

BLUE HEAD je nová kapela z Brna, kterou dala dohromady trojice renomovaných muzikantů během loňského podzimu. Kapela za niž stojí Lukáš Woff (GATE CRASHER), Dejan Petkovič (MORČATA NA ÚTĚKU, YBCA a BAST) a Paramba (YBCA, PAČESS, SOLFERNUS, BIGBOSS) vypustila 1.3. svůj první singl „Merkur 41“, na kterém kapele vypomohl hostující bubeník Mickey Mikulica.
O pár dalších informací se podělil Paramba: „Loni na začátku podzimu na společné dovolené na Krétě, tak jak je v Brně dobrým zvykem, jsme na baru ve dvě hodiny ráno založili tuhle bandu a od začátku jsme se domluvili, že kapelu tematicky budeme celou věnovat naši milované Krétě, kam se pravidelně vracíme do Aqia Marina. První singl je důkazem toho, že to opravdu myslíme vážně a už teď můžu říct, že další dva singly budou následovat do konce roku. Vzhledem k tomu, že jsme spolu dlouholetí přátelé a jsme spolu rádi, tak vyhlídky na naše první album nemusí být vůbec daleko“.
Po Lyric Videu ke skladbě „Merkur 41“, o které se postaral frontman kapely ISACAARUM a uznávaný grafik T.F.Hanzl aka CHYMUS, bude následovat v létě další song, který kapela opatří videoklipem. Všechny novinky najdete na FB kapely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *