Nová deska NEUROTIC MACHINERY je venku!

15. července 2022 spatřila světlo světa šestá studiovka tachovských technical deathmetalových NEUROTIC MACHINERY! Deska s názvem „A Loathsome Aberration“ vyšla pod hlavičkou Bizarre Leprous Production a patří mezi nejtvrdší počiny této formace.

NEUROTIC MACHINERY se po dvou letech vrací s albem, které navazuje na hudební směřování svého předchůdce, desky „Nocturnal Misery“, což znamená, že Tachovští dále pokračují ve své „neurotické vizi death metalu.“ Novinka „A Loathsome Aberration“ tak respektuje tradiční deathmetalové ingredience, které mísí s moderními postupy a důrazem na technický aspekt. Hlavní novinkou je pak fakt, že jde o první kompletně koncepční počin v historii kapely. Tematická stránka je skrz naskrz temná a skvěle tak koresponduje s hudební náplní. Celkově vzato je tak „A Loathsome Aberration“ dosud nejtvrdším a nejpřímočařejším materiálem NEUROTIC MACHINERY.

O vizuální stránku ‚A Loathsome Aberration“ se postaral přední italský umělec a malíř Paolo Girardi (Haunted Shores, Stortregn a další). Skupina dodává: „Paolo naprosto přesně vystihl naši vizi a představu o konceptu desky a vdechl přímo život naší předloze. Musíme říct, že s výsledkem jsme mimořádně spokojení.“

S novým titulem představila kapela také nové logo. To pochází z dílny mistra Christophea Szpajdela (například EMPEROR či MOONSPELL).

„A Loathsome Aberration“ vychází pod hlavičkou jednoho z nejdéle fungujících tuzemských vydavatelství, Bizarre Leprous Prod. Objednávat jej můžete na stránkách labelu nebo na Facebooku kapely.

Seznam skladeb „A Loathsome Aberration“:

1. Aberration
2. Insanity
3. Particles
4. Self-Suppresed
5. Delusion
6. Blame
7. Insomnia
8. Transcendental

DIGITÁLNÍ PLATFORMY:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/4jKKAjvmpV3rmHUzANRSLp

Deezer: https://www.deezer.com/en/artist/10212460

Apple Music: https://music.apple.com/us/artist/neurotic-machinery/1105074693

Bandcamp: https://neuroticmachinery.bandcamp.com/

SOCIÁLNÍ SÍTĚ:

Facebook: https://www.facebook.com/neuroticmachinery/

Instagram: https://www.instagram.com/neuroticmachinery/

Bandzone: https://bandzone.cz/neuroticmachinery

 

LABEL:

Bizarre Leprous Production: http://bizarreleprous.cz/

Více informací? Kontaktujte:

Aleš Ondráček (702 193 119), neurotic.cz@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *