Nová deska doomařů AFTER RAIN vyšla u Metal Age Productions

AR promo 2015 bThe Funeral Marches. Tak se jmenuje nová deska českého doom-metalového projektu AFTER RAIN, za kterým stojí členové kapel DARK ANGELS, CARPATIA CASTLE a AVENGER. Novinka vyšla před několika dny u labelu Metal Age Productions.

„The Funeral Marches obsahuje pět dlouhých skladeb, které jsou plné doomu, ale i blacku a ambientu. Prim tentokrát hraje ženský vokál, díky čemuž novinka leckomu může evokovat naši první desku,“ zmínil Václav Votruba, kytarista a hlavní tvůrce projektu After Rain. „Stejně jako v minulosti jsem se snažil postavit desku hlavně na atmosféře a melancholii. Zároveň se opět jedná o koncepční album.“

The Funeral Marches pořídila stejná sestava jako předešlou desku The Sound Of War. Kromě Václava Votruby, který natočil kytary, baskytaru a některé klávesy, se na nahrávce podíleli členové DARK ANGELS – Petra Votrubová (klávesy), Radek Popel (zpěv), Tomáš Trávníček (zpěv) a Jakub Vondrka (kytara), dále zpěvačka gotických CARPATIA CASTLE Veronika Seidlová a bubeník Jan Kapák, dlouholetý předák blackových AVENGER a mnoha dalších kapel a projektů. Do úvodní skladby February 24, 1989 přispěl svými chorobnými harmoniemi Necrocock, který hostoval už na předešlých deskách AFTER RAIN.

The Funeral Marches můžete zakoupit na webu http://metalageproductions.bigcartel.com/product/after-rain-the-funeral-marches-cd, nebo přímo u kapely či na koncertech personálně propojených DARK ANGELS.

Tracklist The Funeral Marches:

01. February 24, 1989
02. June 7, 2004
03. October 7, 1849
04. March 26, 1827
05. October 25, 1993

www.bandzone.cz/afterrain

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *