NEUROTIC MACHINERY se opět ukážou v Plzni, netradičně ve třech kytarách!

NEUROTIC MACHINERY se opět ukážou v Plzni, netradičně ve třech kytarách!! Očekávejte jejich poctivou progresivní death jízdu. Neurotici se chystají na nahrávání nového CD, jehož předprodukce vzniká za podpory několika členů Tachovského dechového orchestru. Malou ochutnávku z nového materiálu představíme poprvé právě v Parlamentu!!

Společnost jim budou dělat místní crossover metaloví borci ALTER IN MIND, kteří se vytáhnou novým materiálem, jenž jak doufám brzy nahrají. Za zmínku stojí, že v AIM působí členové plzeňských stálic TROLLECH a LLYR.

A čtyřlístek pátečního večera doplní ještě dvojice zahraničních hostů! Těšit se tedy ještě můžete na polský technický death metal s přesahy ke grindu BANISHER, ten má na kontě dvě nekompromisní CD, poslední „Scarcity“ je opravdu nemilosrdný zářez!

Opomenout nesmíme ani řízný death metal ze země čabajské klobásy DEATHSTRUCK, kteří v těchto dnech obráží evropu a vynechat nesmí ani západočeskou metropoli. Přijďte podpořit poctivé undergroundové snažení do legendárního plzeňského Parlamentu! START: 19:30, VSTUP: 80,-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *