Na Magickou noc vábí i starodávné noviny Trubadúr i limitované vstupenky!

Shakespearovská společnost vlčích romantiků pod zastřešujícím jménem BRATRSTVO LUNY pečlivě připravuje již „nějaký ten pátek“velkoryse pojatý dark indie happening (hudebně – divadelně -magický) MAGICKÁ NOC TRUBADÚRŮ, který se uskuteční 10. 11. 2012 v Kulturním a společenském středisku Vltava v Kralupech nad Vltavou. Celý festivalový koncept s dostatečným předstihem představují noviny „se starodávnou aurou“ TRUBADÚR. Na velkorysém prostoru šestnácti tiskových stran formátu A3 jsou představeni všichni účinkující a k dobru je přiloženo mnoho bonusového materiálu, který dokonale souzní s „gothic trubadúrským“ počtením.

Distribuce novin TRUBADÚR a vstupenek

Kdo se nechce připravit o raritní vydání gothic rockových novin, neměl by váhat využít některou z nyní nabízených distribučních možností. Hlavním distributorem novin je gothic-metal shop NOSFERATU. Do vyčerpání zásob bude TRUBADÚR přibalován všem lidem, kteří si objednání zboží v zásilkovém režimu prodeje. Návštěvníci Prahy si do Štěpánské ulice mohou zajít osobně a o noviny si říct. Jsou ZDARMA! NOSFERATU jako první zahájil v pondělí 10. 9. 2012 předprodej vstupenek na MAGICKOU NOC TRUBADÚRŮ (k mání jsou vstupenky zlevněné za 199 Kč, po jejich vyprodání vstupenky standardní za 250 Kč). Dále noviny TRUBADÚR můžete získat při zakoupení vstupenek přes bratrstvoluny@seznam.cz ,kde lze získat radu ohledně možností  ubytování v Kralupech nad Vltavou během festivalu. Další možnosti získání novin jsou průběžně uváděny na hlavních komunikačních festivalových kanálech: www.bratrstvoluny.com a facebook BRATRSTVO LUNY. A co vás čeká na MAGICKÉ NOCI TRUBADÚRŮ?

 

Bezesporu velkým lákadlem bude pro našince vystoupení domácí gothic rockové legendy XIII.STOLETÍ. Pro přes polní by vystoupení jihlavské Třináctky mohlo být exklusivním bonusem v nabitém balíčku ostatní produkce. Do Kralup nad Vltavou dorazí polský gothic rockový klenot -kapela ARTROSIS, která se po letech mlčení vrátila na scénu s úžasným albem Imago! Ve stínu zájmu nesmí zůstat ani domovská kapela kytaristy Petera Pluta Gutheho PLUTO AND THE PLANETS. Norové přivezou do města nad Vltavou pořádnou porci seversky melancholického rocku, který se na posluchače vyvalí z chladných fjordů v progresivních vlnách dramatické hravosti. Právě Pluto odehraje s BRATRSTVEM LUNY naposled živě pietní skladbu Továrny na smrt Auschwitz-Birkenau, která vzbudila pozoruhodný ohlas nejen v tuzemsku, ale i sousedním Polsku. A jaký by to byl magický večer bez zasněné Fantasmagorie a to opět s Plutovou pinkfloydovsky „zpívající kytarou“. BRATRSTVO LUNY avizovalo na letošní rok jediný koncert v České republice – jeho čas nastane právě v jeho rodném městě – Kralupech nad Vltavou o sychravé listopadové datum. Hudební produkci doplní mostečtí ctitelé hradu v Karpatech karnevalově hraví CARPATIA CASTLE! Ale jak už mnozí víte, Magická noc trubadúrů nebude jen hudebním festivalem. Moderátor večera, renomovaný hudební publicista Petr Korál, uvede kromě kapel dějová vystoupení skupiny historického šermu RYTÍŘI FORTUNY. Spisovatelé Jenny Nowak a Jaroslav Monte Kvasnica nejen, že s návštěvníky festivalu podebatují, ale též zde pokřtí své nové knihy. Dále vás čeká štědrý gothic rockový jarmark a překvapení prokletého básníka! Aktuality z příprav Magické noci trubadúrů sledujte na http://www.bratrstvoluny.com/ (Všem, kteří akci podpoří zakoupením vstupenek v předprodeji, hlavní organizátor festivalu R.X.Thámo na tisíckrát děkuje!)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *