Mystický metal v podání jihočeských ÁNNI. Kapela má venku nový singl

Zhruba měsíc od vydání debutového singlu Deliverance přicházejí jihočeští ÁNNI s novou skladbou, ke které rovnou pořídili klip. Jmenuje se stejně jako kapela, tedy Ánni, a opět nabízí porci atmosférického doom metalu s příchutí černého kovu.

„Ánni mám moc ráda, nabízí zase trošku jiný odstín naší kapely, byť zvukově navazujeme na Deliverance. Když jsme na ní pracovali, cítili jsme inspiraci v krásném a nespoutaném Islandu, který mě osobně chytil za srdce. Nostalgicky jsem zavzpomínala na atmosféru tamní krajiny a rozhodla se jí věnovat i klip, což se ostatně nabízelo. Tímto moc děkujeme Alešovi Komárkovi, jenž nám poskytl moc pěkné záběry z dronu,“ uvádí zpěvačka Neira.

„Ta píseň je ve svém jádru velmi syrová, dá se říct až blackmetalová, ale Neira jí dala svým zpěvem úplně jiný rozměr. Je to úžasné spojení,“ dodává kytarista V.B.V.

ÁNNI o sobě dali poprvé vědět v září letošního roku. Zmíněný singl Deliverance měl velmi pozitivní zpětnou vazbu. „Až nás to překvapilo a samozřejmě nabudilo do další tvorby. V této chvíli pracujeme hned na několika dalších věcech, takže o nás bude rozhodně slyšet. Zatímco první dva singly stavěly na starých nápadech, nové skladby již píšu Neiře na tělo, takže je tam cítit další posun. Celkově do ÁNNI dáváme maximum energie, která se nám vrací v podobě velké radosti. Zkrátka nás to moc baví,“ uzavírá V.B.V.

https://www.facebook.com/annimetal
https://www.instagram.com/annimetal/
https://www.youtube.com/@annimetal
Kontakt: anni.metalband@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *