MOORAH podepsali celosvětovou smlouvu s Art Gates Records!

Vydavatelství Art Gates Records s hrdostí oznamuje, že post-blackmetalová kapela MOORAH se připojila k jeho působivé umělecké rodině.

Moorah je post-blackmetalová kapela z Prahy, která vznikla jako one-man projekt současného frontmana zvaného Count Hroozah, na konci roku 2019. Jejich hudba je definována jako „post-black metal“ a můžete v ní slyšet prvky používané klasickými českými a norskými blackmetalovými kapelami, stejně jako další post-metalové, post-punkové a blackgazeové postupy, vytvářející jedinečnou tíživou atmosféru a tektonický zvuk. Ke kapele se připojil Ferenc Fečo, legendární původní bubeník kultovních MASTER´S HAMMER, který se tak po dlouhé době vrací do vod extrémní muziky.

Slovy Ference Feča:
„Když jsem poprvé slyšel demo MOORAH, byl to okamžitý zásah do srdce. Není to jen hudba, je to názor… žádná póza. Byl to okamžik, na který jsem čekal třicet let“.

Count Hroozah:
„Jsem nesmírně rád, že je Ferenc s námi. Teď jsme kompletní, mise začíná,“ říká Count Hroozah, frontman Moorah. „Nezískali jsme pouze jednoho z prvních blackmetalových bubeníků vůbec, s jehož hrou získala hudba MOORAH mohutný drive. Ferenc je skutečný bratr, se kterým můžu debatovat o Goetheovi, věcech na druhém břehu, řádu a chaosu… Opravdový originál.“

Tihle čeští metalisté jsou připraveni rozpálit svět svým debutovým albem u Art Gates Records.

https://moorah.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/MoorahMusic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *