METAL EASTER 2022 16. 4. / 19.00 Tradiční kloub, Sušice

Vánoční čas večírků a tanečních radovánek nakonec nebyl naplněn dle původních plánů a tak se tyto kratochvíle přetáčí na velikonoční období. Zaměřit se proto můžeme na Sušici, a to přímo na klub Tradiční kloub. Zde pod taktovkou metalového ducha Vánoc Velikonoc proběhne velice atraktivní nadílka. Metal Easter ročníku 2022 nabídne solidní průřez tuzemskou metalovou scénou. Od svižného thrashe, který představí LAHAR a FATAL PUNISHMENT, se přeneseme do temných vod blacku v rytmu MATER MONSTIFERA a vše završí řízným deathem MORTIFILIA. Současná doba si žádá rozptýlení, tak neváhej a v sedm hodin večer zajdi na metal.

LAHAR – thrashová úderka, kde vítězí rychlost a důraznost textů. Extra divoká banda, která nenechá v klidu jediný obratel v těle a rozehraje svojí Hru stínů. Krůpěje potu na čele budou kýženým výsledkem, protože nudit se fakt nebudeš.
https://laharthrash.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/LAHAR666.666/

MORTIFILIA – čerstvá deska The Great Inferno netrpělivě čeká na svou koncertní premiéru a zároveň i příjemný křest. Výtečná deska, která zase posouvá výraz mordparty o nějaký kousek dál. Za bicí artilerii usedne dočasný host Roman (ASMODEUS). Jinými slovy – bude to jedinečné.
https://www.mortifilia.cz/
https://madmusickcz.bandcamp.com/album/mortifilia-the-great-inferno-full-album-2021
https://www.facebook.com/mortifilia
https://bandzone.cz/mortifilia

MATER MONSTIFERA – blacková bestie, která loni slavila 20 let existence. Od prvních chvil, kdy rozžaly Svíci života, šlo o zajímavý úkaz u nás. Melodický black metal s patřičnou příměsí svižných vichřicových pasáží. Klasický důkaz toho, že klávesy mají v blacku své místo, což tě hodí do té správně potemnělé nálady.
http://www.matermonstifera.cz/
https://soundcloud.com/mater_monstifera
https://www.facebook.com/www.matermonstifera.cz/
https://bandzone.cz/matermonstifera

FATAL PUNISHMENT – služebně nejmladší kapela večera hlásá příslušenství k thrash metalu. Takže vyndej džínovinu ze skříně a vymysli si na ní místo pro další nášivku s jejich logem. Jejich razance zadupává do země, takže než bys odříkal jedinou koledu – budeš rozemlet na prach.
https://fatalpunishment.bandcamp.com/album/fatal-punishment
https://www.facebook.com/fatalpunishmentband
https://bandzone.cz/fatalpunishment

Metal Easter přinese velice pestrý průřez metalovou muzikou se skvělými zástupci, což by nemělo žádnému fandovi zůstat lhostejné. Tak nesmrď doma a v sedm večer v Kloubu na značkách.
Shrnutí:

Metal Easter 2022
16. 4. / 19.00
Tradiční kloub, Sušice
200,-
Lahar
Mortifilia
Mater Monstifera
Fatal Punishment
Odkazy:
https://www.facebook.com/events/4123715437735096

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *