METAL CHRISTMAS

Blíží se zima a spolu s ní hned několik zvyklostí a obyčejů. Jedna taková tradice už nějaký čas koluje Sušicí a hlavně metalovou komunitou. Její jméno zní Metal Christmas a jako obvykle se odehraje dle zažitých pravidel. Akce proběhne v prostorách Tradičního kloubu od osmi večer za asistence tří veličin, jimiž jsou BRUTALLY DECEASED, MURDER INC. a CONOPED. Za práh klubu se dostanete za lidovou stokorunu. Tradice jsou o radosti, tak ji přijďte udělat sobě i pořadatelům.

BRUTALLY DECEASED
Jméno, které na našem území bývá v současné době hojně skloňované. Vyhlazovací rétorika má jasné zacílení a nevyhledává kompromisy. Tohle je o upřímnosti a dobré technice. Death metal jak víno, který je povinností pro vaše uši.
http://bandzone.cz/brutallydeceased

MURDER INC.
Sprintem stoupající thrash metalový válec, který se uvedl silnou a stále čerstvou deskou Umlčen navěky. Jedna džíska by neměla zůstat v klidu během jejich pódiového řádění.
http://bandzone.cz/murderinc

CONOPED
Chvíli hardcore, chvíli thrash, ale pořád taky punk – to jsou CONOPED. Kapela, která svou stále rostoucí kvalitu dává čím dál víc na odiv. Jméno, se kterým je dobré počítat a nezahálet s energií, kterou vám jejich set nabídne.
http://bandzone.cz/conoped

Ještě jednou pro pořádek malé shrnutí:
Metal Christmas IV
Brutally Deceased
Murder Inc.
Conoped
15. 12. 2018
20.00
100,-
Tradiční kloub, Sušice
https://www.facebook.com/events/641444356257145
http://bandzone.cz/koncert/474125-susice-tradicni-kloub-metal-christmas-iv

https://www.facebook.com/ComatoseVigilAK

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *