MEAN MESSIAH jsou komplet a vyrážejí na pódia!

MEAN MESSIAH, původně one man projekt, za jehož vznikem stojí multiinstrumentalista Dan Friml, hlásí kompletní sestavu a jako kapela jsou připraveni vyrazit na koncertní pódia. Lineup se po měsících hledání a zkoušení ustálil ve složení:

Dan Friml – kytara, zpěv
Honza Šebek – bicí
Veronika Smetanová – baskytara
Tomáš Sršeň – kytara

Úplně první veřejné vystoupení kapely se uskuteční 21. března v pražském Music City Clubu, kde MEAN MESSIAH zahrají společně s KEEP ON ROTTING, NAHUM a DILIGENCE. Fanoušci se tak mohou těšit na skladby z debutu “Hell”, odehrané kompletně tak, jak jsou ke slyšení na albu. Další živá vystoupení jsou v jednání, místa a datumy se budou průbežně objevovat na všech internetových profilech kapely. V případě zájmu o kontakt/booking mohou pořadatelé psát na emailovou adresu booking@meanmessiah.com.

MEAN MESSIAH v červenci 2013 vydali debutové album “Hell”, které bylo vřele přijato jak kritikou, tak posluchači. Uznání si vysloužilo nejen na domácí půdě, ale i v zahraničí, kde nadále sklízí nadšené recenze. Album je stále k dostání na oficiálních webových stránkách kapely http://www.meanmessiah.com/ jako MP3 ke stažení zdarma, zároveň je tamtéž možné si zakoupit fyzické CD. “Hell” se letos dočká také vinylové verze, speciálně masterované pro tento formát, která vyjde v limitovaném nákladu 99 kusů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *