Máme headlinera! ANO… již to můžeme říci, MÁME headlinera pro SYMBOLICký ročník 2019!

Říká se, že třetí deska či ročník (vlastně může to být i potomek) je tím nejdůležitějším. Tady se láme chleba a dokazuje, že úspěchy minulé nebyly jen dílem náhody (to platí i o těch spermiích). Já pocházím ze dvou dětí a navrch jsem ten první, takže o mé důležitosti v rámci rodinné hierarchie by se dalo polemizovat (ovšem to teď není vůbec důležité), důležité je to, že to více jak roční namlouvání, jehož strastiplnost byla provázena obrovským úbytkem a následně ještě větším nárůstem kilogramů, je U KONCE. ANO, teď již to můžeme říci – máme headlinera, máme BENEDICTION!!!

Zní to… nebo jinak. Člověk se to až bojí vyslovit nahlas, protože stále nemůže uvěřit tomu, že by to mohla být pravda. Do Třech Dvor, do malé vísky za Kolínem, na ono koupaliště, kde úplně takhle malinkatej Dejvy, za režimu, který nebyl nakloněn individualitám, poznával chuť a vůni ženy (tedy po tom co právě zde díky bravurnosti kamarádů-učitelů /samozřejmě starších/ pochopil funkci šroubu a závitu) může přijet někdo, kdo na další stránky jeho vývoje měl nezanedbatelný vliv. Sedím tu, zírám do monitoru, z LP si již po miliónté připomínám tóny grandiózní dvojky „The Grand Leveller“ a v hlavě se mi honí jedna věta v různých obdobách. Ta věta zní: MĚLO TO SMYSL.

Ano, mělo to smysl – celé ty minulé tři roky co se týče SYMBOLICu měly smysl. Už mohu říci „jsme parta, jíž jsem vždy chtěl být součástí“. Petřín, Martin, Dastin, Pavel, Karlos, Figura, Sax,… a další a další… Už vím, že všichni společně pro Vás dokážeme vytvořit zážitek, na který nezapomenete. Je to logické, protože si v první řadě CHCEME vytvořit nezapomenutelný zážitek SAMI PRO SEBE.

Víc asi netřeba dodávat – po peripetiích s prodejem Třídvorského areálu (které stále ještě nejsou u konce) díky nimž jsme teď několik týdnů skoro nebyli vidět, jsme se opět rozhodli nadechnout… a nadechnutí je to neskutečně opojné. Headlinerem SYMBOLIC festu 2019 se totiž… (a teď si to chci říci nahlas) stávají… legendární BENEDICTION.
Díky za pozornost a za podporu, kterou mi/nám dáváte.

PS: Další novinky týkající se předprodejů, kapacity areálu a ostatních věcí čekejte zanedlouho, teď si nechci kazit opojnost okamžiku…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *