MALASHNIKOW zahrají na Rock´n´Beer Festu v Praze!

Malashnikow2014Na své fanoušky mohou být třebíčtí MALASHNIKOW naležitě pyšní! Díky jejich hlasování a zároveň výběru odborné poroty si kluci opět po roce zahrají na prestižním Rock´n´Beer Festu v Praze na Letenské pláni! Vystoupí zde společně s Loco Loco, a to ve středu 21. května.

„Moc děkujeme všem fanouškům, kteří pro nás hlasovali! Stejně tak porotě za přízeň. Vážíme si toho,“ řekl zpívající kytarista Vojtěch Malach.Kromě zmíněné akce můžete MALASHNIKOW v nadcházejících týdnech vidět například 6. června na festivalu Zámostí v Třebíči či o den později v Brně, kde kapela zahraje společně se smečkou Pes Pilka.

MALASHNIKOW jsou horkým želízkem na tuzemské rockové scéně. Přímočaré hity, střední tempo, tvrdý základ, grunge nádech, české texty… Hlavním autorem muziky i textů je Vojtěch Malach, který se na některých nahrávkách postaral i o veškeré nástroje. Koncertní sestavu kromě něho tvoří bubeník Lars Jensen z WhyLars, baskytarista Marty Mokrý a kytarista Lukáš Netík, který mimo jiné také působí v kapele Vlasty Henycha – Henych 666.MALASHNIKOW momentálně makají na nových věcech. „Připravujeme nové album a videoklip,“ načrtl plány do budoucna Vojtěch Malach a dodal: „Prvními vlaštovkami z novinky jsou singl Cesta a znovu nahraná starší skladba Tak běž!. Obě naleznete na našem Bandzone profilu.“ Kapela je na scéně od roku 2008. Na kontě má tři desky. Nejaktuálnější dlouhohrající nahrávkou je Prostorová síla z minulého roku.

http://bandzone.cz/malashnikow

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *