MAGICK MUSICK 2023 open air festival, 17. červen 2023, Čermná u Sušice, Bouda – festivalová pozvánka

13. ročník komorního festivalu je ve znamení 5 nonkonformních kapel. Areál bude v sobotu 17. 6. otevřený od 15:00 hodin, začne se během odpoledne a skončí okolo půlnoci. Kapely představujeme v alfabetickém pořadí.

FAÜST tvoří společně s Lahar a Exorcizphobií vládnoucí triumvirát současného tuzemského thrash metalu, což dokládají právě vyšlým masakrujícím debutem „Tinnitus Inquisition“, jímž s potěšením sobě vlastním naživo zpráskají Boudu a přilehlé okolí.

FORGOTTEN SILENCE experimentují od roku 1993 s progresivním rockem a metalem a na své dlouhé avantgardní pouti lemované vždy ve všech pádech skloňovanými alby se poprvé zastaví v našich končinách, kde naživo představí svoji aktuální desku „Vemork Konstrukt“.

ŁŪT náhle povstali z Tosiro a z jihočeské metropole dovezou vrchovatý valník kvalitního bahna, ve kterém bude radostí oddaně se vlnit a jehož kalnou zvukovou stopu nedávno otiskli na split MC s bratry NĀV, kteří Čermnou poctili svou návštěvou vloni.

POVODÍ OHŘE se dostaví koňským spřežením z domovského Chebu, aby tento rockový kvintet stanul na betonu, prachu a paletách, které znamenají pódium Boudy, pro níž je tento roots rock, gotické country, heavy blues či jednoduše kovbojka po česku signifikantní.

V.O.H. dovalí z Prahy na Šumavu odprezentovat svůj svižný hardcore-punk s notným odérem thrash metalu, tak jak to na jihozápadě schvalujeme nejen z fyzických hudebních nosičů, ale stejnou měrou právě naživo.

Předem děkujeme za podporu a těšíme se na tradiční setkání pár dnů před letním slunovratem.

Kmenový web: https://www.madmusick.cz/festival/
Předprodej vstupenek (do 12. 6.): https://www.madmusick.cz/online_store/OSTATNI-OTHERS/MAGICK-MUSICK-2023-open-air-festival-vstupenka-2023.html
Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/735153958026647/

Berry & MM CREW

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *