Kroměřížští SPIRIT(S)DAYS vydají svůj dlouhohrající debut na konci listopadu

spiritdaysKompilace těch nejlepších songů kapely a zároveň tlustá čára za její minulostí. Tak o svém dlouhohrajícím debutu Mezi světy mluví muzikanti z kroměřížské metalové skvadry SPIRIT(S)DAYS. Desetiskladbová fošna, která vznikala v renomovaném studiu Shaark, vyjde na přelomu listopadu a prosince.

„Křest nahrávky se uskuteční 13. prosince v prostorách rockového klubu Hell v Chropyni.Na programu bude plno kapel, hostů a různá překvapení. Kmotry budou brněnští Rattle Bucket, kteří momentálně také propagují novou desku,“ zve na významnou koncertní událost bubeník Radek Eagle Neuman.

Aby SPIRIT(S)DAYS ukojili zvědavost fanoušků, zveře jnili na svém Bandzonu tři skladby – Chirurg, Requiem pro bílou paní a Rande s démonem. Na poslední jmenované se jižskladatelsky podílel nový kytarista Crow.

„V polovině písní je znatelný rukopis naší bývalé kytaristky Cheety. Skladatelský potenciál Crowa se na albu ještě neprojevil, ale jak napovídá song Rande s démonem, Cheeta má určitě velmi talentovaného nástupce,“ věří Radek Eagle Neuman. Kořeny SPIRIT(S)DAYS sahají do roku 2009, kdy kapele vdechly život tři středoškolačky. Na inzerát se jim ozval bubeník Radek a soubor pomalu začínal rozevírat křídla. Z původního punk/rocku se postupně stával stále tvrdší metal, což v roce 2013 potvrdil demosnímek Odmítnuté růže.

Pokud budete chtít Spirit(s)Days podpořit ještě před samotným křtem, můžete tak učinit 5.prosince v kroměřížské Staré Masně, kde vystoupí společně s Ramains Of Force, Plattaris a Light House 7.

http://bandzone.cz/spiritdays

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *