Křest LP Every Dream and Every Crisis Means the Rise (AT FOLSOM PRISON + SMUTEČNÍ SLAVNOST)

Krest plakat2Pražská hardcorová kapela AT FOLSOM PRISON vydává po dvou letech nové a zároveň první dlouhohrající album „Every Dream and Every Crisis Means the Rise“, které pokřtí v klubu 007. A protože každý křest je pro kapelu mimořádnou událostí, připravují AFP mimořádný program. Během svého setu kapela přehraje kompletní materiál z chystané novinky i několik přídavků ze staršího období.

Večer odstartuje SMUTEČNÍ SLAVNOST. Spříznění zástupci post-blackmetalové vlny, kteří se v posledních měsících přesunuli z obývákového projektu do zkušebny a hlavně na klubová pódia, kde vyvolali zasloužený zájem nejen fanoušků warpaintu.

11.12.2014 Klub007 Strahov
Vstup:100,-

Historie AT FOLSOM PRISON začíná v roce 2007. Po třech letech hledání vlastního hudebního stylu a s tím spojených několika personálních změn vykrystalizovala sestava do čtyřčlenného složení Standa (zpěv), Filip (kytara), Stanley (bicí) Michal (basa). Krátce na to vychází v září 2010 eponymní album, kde AT FOLSOM PRISON uzavírají jednu hudební etapu poznamenanou metalovým zvukem i inspirací. Nový směr, kterým se AT FOLSOM PRISON vydávají, pak míří cestou, kterou již dříve prošlapaly hudební pojmy DEFTONES nebo POISON THE WELL.

Výsledky dlouhodobé práce dostávají konečnou podobu v únoru 2013, kdy vychází nové minialbum „From Nails to Velvet“. Opět vydané vlastními silami bez pomoci hudebního vydavatelství nebo sponzora. Po řadě koncertů se kapela na začátku roku 2014 zavírá poprvé do studia a nahrává materiál pro první dlouhohrající album. Poté následuje půlroční pauza a doslova stovky hodin strávených u počítače mixováním materiálu, který pod názvem „Every Dream and Every Crisis Means the Rise“ vyjde v první polovině prosince letošního roku.

http://smutecnislavnost.bandcamp.com

http://atfolsomprison.bandcamp.com

https://www.facebook.com/events/377808449039068/

FB událost: https://www.facebook.com/events/377808449039068/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *