Klepání řízků: TZ – CARNIVORE DIPROSOPUS (Kolumbie) + EPICARDIECTOMY

MAYHEM LONGBOARDS & NICE TO EAT YOU RECORDS UVÁDĚJÍ: Condemning Euro Tour 2013

Furt je to tady samej melodickej hardcore, ukňouraný post-rocky ale nějaká pořádná brutalita… ta v Plzni dlouho nebyla… tak tady to máte! K tanci a poslechu zahrají:

CARNIVORE DIPROSOPUS (Kolumbie, Sevared Records)
slamming brutal death metal

EPICARDIECTOMY (Praha)
slam era brutal death aka Maybach stylesupport:

FEEBLE MINDED (Rokycany)
death metalstart 21:00 | vstup lidových 100,-

INFO:
C A R N I V O R E D I P R O S O P U S
Pořádný klepání řízků a zombie circlepit. Kolumbijská masáž US brutal death metalu pro fanoušky DYING FETUS, DEVOURMENT, DISGORGE…
Carnivore Diprosopus v brutal death metalovém podhoubí vystrkují růžky už více jak deset let. První větší zájem vzbudilo druhé řadové album Madhouse’s Macabre Acts vydané v roce 2006, které přineslo velmi pozitivní ovace fanoušků po celém světě. Pamatuju si, jak sem si spontánně u kámoše v distru koupil album a tričko a točil sem to pořád dokola – tričko stále mám, tak je čas ho vyhrabat ze šuplíku a oprášit vzpomínky. Vydali k tomu i klip, moc pěknej 😀
Pravda, dneska už to nemá tolik co říct… ale to co vydali letos? Sakra, to je ono! Condemned by the Alliance vychází u renomovaného US labelu Sevared Records a to všechno, co kapele scházelo je tu. Brutálnější riffy, těžkotonážnější slamy a kulervoucí zvuk. Kurva jo!

www.youtube.com/watch?v=ZE0LBh_HgQQ

E P I C A R D I E C T O M Y
Jak by to asi vypadalo, kdyby Wu-Tang začali hrát heavy metal? Skoro stejně! Dlouhé porodní bolesti trápily tohle uskupení točící se kolem bubeníka Milana aka Zlatej zub než se sestava ustálila. Od tý doby to ale drtí a jezdí na akce, o kterých se ostatním českejm kapelám z tohodle i jinýho ranku může jenom zdát – Mountains of Death (SUI), Houten Deatfest (NL), Slamfest (NL), turné po celý Evropě včetně Ruska, splitko s Kraanium a Vulvectomy, nový album vycházející u Coyote records a za mikrákem Vejška aka DJ Brainythug, barman z legendárního baru Chocobamba, kterýho jste jeden čas mohli vídat za DJ pultem během koncertů kapely WWW. Takže natrénujte makarénu a šoumí sam hemrs! Nový lyric video k songu „Deranged Self-Mutilating Emasculation“.

http://youtu.be/ZnFtGZ9Nhug

F E E B L E M I N D E D
Skorodomácí kvartet fungující už 15 let. Pořádnej násyp, kterej vás parádně připraví na zbytek večera!

http://bandzone.cz/feebleminded

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *