Klatovští RADIATOR natočili svůj první videoklip!

RadiatorPobaví i toho největšího suchara! Klatovští RADIATOR představili v uplynulých dnech svůj vůbec první videoklip, který pořídili ke skladbě Já je on z loňské desky V diviznách. Pokud čekáte uvolněnou a veselou záležitost, jste na správné adrese!

Video, které naleznete na Youtube či Bandzone, pořídil Michal Doležal. Můžete v něm zahlédnout všechny členy kapely, přičemž hlavní role ztvarnili zpěvák Pavel Šilhavý a baskytarista Jaroslav Hora. Album V diviznách kapela vydala vloni na podzim. Kolekce skladeb, které se pohybují na pomezí rocku a punku, vznikala v kdyňském studiu pod taktovkou zkušeného Václava Váchala. O mastering se pak postaral Petr Michal z Českých Budějovic.

RADIATOR je živelná a veselá partička, která maximální energií disponuje i na koncertech! Do konce roku můžete kluky vidět ještě na pěti akcích. Nejbližší se uskuteční 7. listopadu v Měčíně, kde RADIATOR zahrají s kapelami TRAUTENBERK a HAXNA 29. listopadu doprovodí v domažlickém Death Magnetic rockery Mash a v pátek 12. prosince zahrají na domácí půdě v Klatovech s legendárními E!E (U Košile). Na sklonku roku se RADIATOR také postarají o dvě vánoční akce – v KD Seč (25. prosince) a KD Bolešiny (26. prosince).

Už nyní mají RADIATOR domluveno několik koncertů pro příští rok – potvrdili například účast na pražském festivalu Čírofest 2015 (2. května).

http://bandzone.cz/radiatorrockpunk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *