KANDAR

Vznik kapely se datuje ke květnu roku 2015. Základy položili bubeník Denis (MINCING FURY, SPACE HAMSTER) a kytarista Kuba (SOMNUS AETERNUS, SPACE HAMSTER), kteří při společných chvílích ve SPACE HAMSTER přišli na to, že mají podobnou hudební vizi a představu o extrémní muzice. Postupně začaly vznikat první skladby, pak už chybělo jen oslovit správného zpěváka, pasujíícího do vyznění kapely. Klukům přišel na mysl Topi (ex-PIGSTY, SPINELESS FUCKERS, hosting SLUP), kterého taky následně oslovili.

Po poslechu ukázek Topi souhlasí a kapela začíná makat společně na konceptu a na dalších skladbách. V létě pak natáčí krátké čtyřskladbové promo, které prezentuje i zde, na BZ. Společně se zveřejněním se začínají rýsovat další kontury tvorby, a cíl především je plnohodnotná deska. Na přelomu září a října se kapela potkává se slovenským bratom Martinom.

Po mohutné pijatyce do ranních hodin dochází k tomu,že se setkávájí na zkušebně a KANDAR zjišťují, že konečně našli toho pravého do svého úchylného komanda. Tím je sestava KANDAR uzavřena a stává se čtveřicí. V březnu 2016 se kapela zavírá do vyškovského studia Davos, kde nahrává debutové album “Groovy”. To vychází u Bizzare Leprous
Productions 2. července 2016.

Název alba: „Groovy“
Nahrávalo se: u Otyna ve vyškovském studiu Davos – březen 2016
U koho: Bizarre Leprous prods
Vyjde: v průběhu června.

https://www.facebook.com/kandarsicknhorrorgrindcore

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *