INSANIA chystá speciální koncert v pražském Paláci Akropolis

Skupina INSANIA, čtyřnásobní držitelé ceny Anděl, zahájí letošní koncertní rok speciálním vystoupením pojmenovaném „Visual-Ritual“ v pražském Paláci Akropolis. To se uskuteční ve čtvrtek 18. ledna a bude unikátní díky videoprojekci na velké LED obrazovce a mimořádným playlistem. Jako host vystoupí PROJEKT XIII se svou vizuální show.

Skupina INSANIA, která v loňském roce obdržela již čtvrtou cenu Anděl, tentokrát za nejlepší rockové album roku „GRRRotesky“, chystá na úvod letošního pokračování koncertního tažení k tomuto úspěšnému albu speciální koncert v pražském Paláci Akropolis. Vystoupení „Visual-Ritual“ 18. ledna bude speciální svou videoprojekcí, jejímž autorem je VJ Fra Zae, který pro kapelu vytvořil již v minulosti projektované živé obrazy v brněnském klubu Fléda. Tentokrát však půjde o koncipované koláže a výjevy inspirované albem „GRRRotesky“. INSANIA si na tuto akci připravila i pár dalších překvapení, z nichž některé ohlásí až těsně před koncertem. „Jedním z těch, které prozradíme předem, je playlist, ve kterém vzkřísíme několik starých písniček, které už běžně nehrajeme,“ uvedl lídr kapely Poly. „Většinu z nich si odhlasovali naši fanoušci v anketě na našem Facebooku,“ dodává.

Hostem večera bude výjimečné hudební seskupení Projekt XIII, které vystoupí se svou vizuální show. Začátek akce je v 19:00. Vstupenky je možné zakoupit na webových stránkách Paláce Akropolis a prostřednictvím předprodejové sítě GoOut. INSANIA následně v rámci turné vystoupí v dalších třinácti tuzemských městech.

GRRRotesky Tour – zima/jaro 2024
18.01. Praha – Palác Akropolis
16.02. Rožnov pod Radhoštěm – Vrátnice
23.02. Prostějov – Družba music club
02.03. Brno – Fléda
08.03. Děčín – Le Garage Noir
09.03. Jablonec nad Nisou – Klub Na Rampě
15.03. Kopřivnice – MC Drago
16.03. Boskovice – Zámecká skleník
22.03. Hodonín – Club Nautilus
23.03. Nové Město na Moravě – Kulturní dům
28.03. Kolín – Městský společenský dům
12.04. Svitavy – Tyjátr
13.04. Uherské Hradiště – Klub Mír
19.04. České Budějovice – MC Fabrika

http://www.insania.cz

https://www.facebook.com/projektxpil/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *