INFERNO – Naše hudba? Boj proti křesťanské špíně!

INFERNO, to je další blackmetalová štika, která uvízla v našich sítích. Jejich nahrávky mám moc rád (hlavně demáč „Temná poselství dávných předků“ je super!!!). Nyní však bude řeč o novém splitku „Proti všem…“, kde je kapela zastoupena čtyřmi skladbymi + intrem a outrem. Více však prozradí vokalista Adramelech.

Právě vám vyšlo splitko s MANIAC BUTCHER a SEZARBIL, můžeš k němu něco povědět?
Jedná se o limitovanou edici 666 CD, kde jsou zastoupeny tři black hordy MANIAC BUTCHER, SEZARBIL a INFERNO. Celé to trvá jednu hodinu a všechny smečky jsou zastoupeny novými věcmi. Jde o ABSOLUTNÍ PEKLO. Už dávno jsme plánovali společně CD, protože se všichni dobře známe a chtěli jsme udělat společnou věc, ale trochu se to opozdilo a vyšlo nedávno. Vyšlo to u Pussy God Rec. a stálo to asi 50 000,-. To je asi tak vše.

Mám pocit, že jste volně navázali na předchozí nahrávku „Temná poselství dávných předků“, máš představu, jakým směrem se bude dále vyvíjet vaše hudba?
Jistě že máme představu. Žádná velká změna určitě nebude. Bude to stále hudba INFERNO a nenávist vůči křesťanské špíně.

Vaše texty jsou silně antikřesťanské. V čem vidíš největší nebezpečí církve?
V její existenci, v jejich myšlení, otročování slabých a slabomyslných. Mají silné zázemí v kultuře, politice a to není dobré. Lidé by si měli uvědomit jejich pozici a razantně proti nim bojovat. Věčná válka!!!

duch slovanske silyJak se ti líbí vaši kolegové ze splitka (MANIAC BUTCHER, SEZARBIL)?
MANIAC BUTCHER jsou super. Mám všechen jejich materiál a hrajou poctivou muziku. Jejich „Invaze“ je bomba. SEZARBIL jsou taky v pohodě, ale jejich debutní počin se mi líbí více. Všechny zdravím. BOJKOT CHRISTIANITY! ALCOHOL RULES!

Co pro tebe znamená black metal?
Nenávist ke křesťanství, smrt, temnota, hudba, životní styl.

Jakou nahrávku sis naposledy koupil?
Co se týče poslední nahrávky, tak to ti neřeknu. Hodně věcí měním, ale naposledy mi přišlo z Brazílie black split MC CELESTIA / EVIL.

Kdo vymyslel název vaší kapely? Jak si ty představuješ takové INFERNO?
Název vymyslel Azazel (guitar) s Belfegorem (drums). Je to už hodně dávno. Doufám, že to byli oni. Jinak nemám určitou představu o INFERNU, ale určitě chci pokračovat v tom, co děláme i nadále.

Na demu Temná poselství dávných předků jste nahráli cover od BURZUM. Jaké kapely ještě posloucháte?
Hodně se nám líbí MAYHEM, DARK THRONE. Je toho spousta. Taky polská a německá scéna je super. Z českých MASTER’S HAMMER, MANIAC BUTCHER, DARK STORM, UNCLEAN…

Jak často koncertujete? Můžeš fans pozvat na nějakou akci?
Koncertujeme tak 2x do měsíce. Máme za sebou okolo 35 akcí po ČR, Slovensku a 3x v Německu. Konkrétní koncertní datum ti nepovím, ale doufám, že se někde potkáme.

Díky moc za rozhovor, a těd můžeš svým příznivcům něco vzkázat na závěr…
Podporujte pravý underground. STOP CRADLE OF FILTH!!!

band contact:
Tomáš Trombík, Nedbalova 1713, Karviná – Nové Město 735 06, 069-6316022
D.Grzybek, U Lesa 803, 734 01 Karviná

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *