Hromada novinek u Slovak Metal Army!

NOCTURNAL OBEISANCE /CZ-Zlín/
Práve vyšiel debutový album black metalovej kapely zo Zlína NOCTURNAL OBEISANCE s názvom Temný rutuál hněvu. Dostupný je vo forme fyzického CD a v tejto chvíli putuje aj do celosvetovej digitálnej distribúcie. Vypočuť si ho ale každý môže na Bandcamp prfofile Slovak Metal Army.

https://www.facebook.com/nocturnal.obeisance.oficial/
https://nocturnalobeisance-sma.bandcamp.com/album/temn-ritu-l-hn-vu

Skladba Mrvá duše na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=xoGpR8KyVrc

GLOOM /SK-Prešov/
Do histórie gotickej metalovej kapely GLOOM sa vryje ďalší dôležitý symbol. Tretí album s názvom „Awaken“ je nahratý a pripravený na vydanie pod Slovak Metal Army. Úvodným singlom je Everything Ends vo forme lyric videa. Oficiálne vydanie albumu pripadlo na dátum 8. Apríla 2020 a jeho krst prebehne s podporou kapiel Alter Ego a Temple v domácom Prešovskom klube Stromoradie 28. Marca 2020.

https://www.facebook.com/gloomslovakia/

Udalosť na Krst : https://www.facebook.com/events/508788113356929/

NOVINY SLOVAK METAL ARMY
Februárové vydanie NOVÍN SLOVAK METAL ARMY je práve distribuované na odberné miesta. Na 16tich veľkoformátových stranách sú vytlačené recenzie, pozvánky na koncerty a rozhovory napríklad s ARAWN, CEREMONY OF SILENCE, HYPNOS či BONDED /DE/. K dispozícii na odberných miestach alebo spolupracujúcich e-shopoch budú od 10 Februára. Noviny sú pre každého ZDARMA. Záujemci o informácie môžu kontaktovať redakciu na: noviny@slovakmetalarmy.sk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *