HERETOIR / FIRTAN / OUTLAW – Nightsphere Tour In Pilsen (25.10. 2023)

Ve středu 25. října proběhne v Plzeňské Lampě unikátní večer. V rámci turné Nightsphere na své jediné zastávce v ČR dorazí post/blackoví HERETOIR spolu s FIRTAN a OUTLAW. Black metal má mnoho podob a tento večer je toho jasným důkazem.

HERETOIR kombinují atmosférické prvky black metalu s post rockem, shoegazem a moderním progresivním metalem. První desky „.Existenz.“ a „Heretoir“ se rychle zařadili mezi elitu pochmurného metalu a staly se klasickými žánrovými díly. Zakladatele Davida Conrada jste mohli zažít kupříkladu na plzeňském koncertě Agrypnie, či jakožto kytaristu a vokalistu aktuální živé sestavy AUSTERE. HERETOIR představí čerstvě vydané mini-album Wastelands, dojde ale samozřejmě i na starší tvorbu.
https://www.facebook.com/heretoir
https://youtu.be/U_lWULNJSXM

Nedáte dopustit na black metalovou scénu devadesátých let? Pak by vás mohla zaujmout německá kapela FIRTAN. Hraje sypající black metal ovlivněný paganem. Těšit se můžete i na živé housle, které dodávají kapele jedinečnou atmosféru. Německá scéna má mnoho podob a tato je vskutku unikátní.
https://www.facebook.com/Firtanofficial/
https://youtu.be/oXB4OAcWwYo

Fanoušky Dark Funeral by mohli zaujmout OUTLAW. Vznikli v roce 2015 v São Paulu a produkují agresivní melodický black metal. Z původně dvoučlenné kapely se sestava ustálila a své působiště přesunula do Německa. Jejich aktuální formu můžete posoudit na letos vydaném albu „Reaching Beyond Assiah.“
https://www.facebook.com/OutlawBlackMetal
https://www.youtube.com/watch?v=rkvAxyNYl6Q

ODKAZ NA FB UDÁLOST:
https://fb.me/e/3RaKoWNTS
ODKAZ NA PŘEDPRODEJ:
https://goout.net/cs/heretoir%2Bfirtan%2Boutlaw/szruddw/?fbclid=IwAR1CeGfs1sGndmKIXI6exNLQTO-mRIr3-7BT7gEFrDZuZ4kZKs6Ui24tdkc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *