HARDCORE Z BOSTONU SMETE OSTRAVSKÝ BARRÁK!

Death Before DishonorOstravský klub Barrák nezahálí ani v létě a nachystal si několik koncertů i na dobu prázdnin. Jedním z nich bude hned v pondělí 7. července koncert bostonské hardcore kapely DEATH BEFORE DISHONOR.

Death before dishonor nejsou na světové scéně žádným nováčkem. A od roku 2005 stihli objet všechny kontinenty nejen po boku kapel jako AGNOSTIC FRONT front nebo TERROR. Jsou pravidelnými účastníky velkých festivalů a v České republice je měli fanoušci možnost vidět například na Mighty sounds nebo festivalu Pod parou. Jejich koncert před více než 3 lety v Opavě také sklidil úspěch a nyní se znovu vrací na severovýchod České republiky, aby se svým nekompromisním hardcore opět smetli místní publikum.

Death before dishonor ovšem v tento den nevystoupí sami. Na večerním programu jsou samozřejmě i další neméně kvalitní kapely. První z nich jsou pardubičtí STREETMACHINE, kteří mají v Ostravě silnou fanouškovskou základnu, a jejich produkce dosahuje čím dál lepších kvalit. Dále pak FILTHYMINDS z Brna, kteří po odvolaném koncertě znovu dorazí rozbořit Ostravu, tak jak to mají návštěvníci jejich koncertů rádi a celý večer otevře nová svěží krev v podání EAT ME FRESH z Mariánských Lázní.

První kapela večera odstartuje přesně v 19:30 a vstupenky je možné si již nyní zakoupit od 190,- Kč v předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem, popřípadě prostřednictvím sítě Eventim.

https://www.facebook.com/deathbeforedishonorhc

http://bandzone.cz/streetmachine

http://bandzone.cz/filthyminds

http://bandzone.cz/eatmefresh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *