HAGZISSA + HEXENBRETT + BAHRATAL (sobota 22. ledna 2022, 19:00 – 22:00 Klub 007 Strahov )

Na spočítání blackmetalových koncertů v režii Kreas by bohatě postačily prsty jedné ruky veterána rusko-afghánského konfliktu. Je tedy potřeba s novým rokem tuto neúprosnou statistiku poupravit. Poupravit ve prospěch černého kovu. Je potřeba nabídnout vám možnost odčinit bezmyšlenkovité velebení Ježíše Krista počas adventu, osobně přinést obětinu a třikrát pokleknout při černém sabatu. Kozelce metat, kořalku pít a pravého Pána zmítáním se v kotli uctít.

Netradičním pojetím black metalu v tradičním nesvatostánku nezávislé kultury zahájíme novou sezónu, doufejme že na hojnost koncertů podstatně lepší…

HEXENBRETT je kapela zastřená tajemstvím, která zajímavě kloubí black a heavy metal a s novým EP řekněme jakýsi psychedelický rock – čímž ve výsledku vzniká těžko uchopitelný okultně mystický trip. V jednom hmoždíří se dohromady tříští a mísí MERCYFUL FATE, MASTER’S HAMMER a Glen Danzig do podmanivého celku. Spřátelená Písecká klika mluví po premiérovém koncertě u nás, jež proběhl právě v hlavním městě thrash metalu na podzim, o nepopsatelném zážitku.

https://hexenbrett.bandcamp.com/

HAGZISSA je totální běs opět na pomezí black a heavy metalu. Nečekej žádný instrumentální orgie, tady se staví na prazákladech žánrů a mrazivé atmosféře. Lehký závan druhé vlny skandinávského blacku (EMPEROR?) je rdoušen tím prapůvodním černým kovem, Torr ve walkmanu a placatka špiritusu v kapse, vokál osciluje někde mezi Kingem Diamondem a Gargamelem – absolutní výprask. HAGZISSA je personálně provázaná s Kringou, kterou jsme vám představili na letním křtu Sněti a bude to jejich premiéra u nás!

https://ironboneheadproductions.bandcamp.com/…/hagzissa…

BAHRATAL se zhostí introdukce večera a zalepí tak bohužel neuskutečněný pražský hraní v prosinci. Palcát punk škvařící se na war-blackmetalovém roštu v nové sestavě, ještě intenzivnější než dřív. Utvořme kruh s pěti body, skloňme dolů hlavy, vidíme věci mocné, žádné bludy, žvásty, klamy…

https://bahratal.bandcamp.com/

Událost: https://www.facebook.com/events/546147566670020?ref=newsfeed

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *