FORGOTTEN SILENCE představí album „KRAS“ také naživo!

Poslední album FORGOTTEN SILENCE „KRAS“ z roku 2018 zazní neočekávaně naživo. Speciální tři koncerty, speciální sestava, speciální playlist. Album „KRAS“ nemělo být původně nikdy ke slyšení na koncertním podiu – a to hlavně kvůli vytíženosti zúčastněných aktérů.

Koncerty nakonec odehrány budou – a to v sestavě:
Čepa-drs, Krusty-bass, Marty-key, Biggles-voc, gtr (FS 1999-2006, jinak Animé, TomášKlus…), Fritsche-gtr (FS 2016-?, jinak Kandar, Somnus Aeternus…) a Andrea-voc (FS 2018-?, ex-Memoria…)

Ve třech klubech se představí tři různí speciální hosté. V Plzni bude mít koncertní premiéru progový projekt Martina Schustera (ex-Mindwork) s názvem FACE THE DAY. Nové album „Stuck In The Present“ nedávno vyšlo i jako LP. V Šumperku oslaví 20 let od vydání debutního dema klasici postrockové scény DYING PASSION, kteří si připravili jedinečný vzpomínkový set, okořeněný účastí prapůvodních členů. V Brně budou jako první hrát alternativní a tentokrát výjimečně unplugged THE MUXX, kteří jsou už téměř inventářem brněnských klubových akcí a jejichž historie si tyká se čtvrtstoletím.

https://www.facebook.com/forgottensilencecz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *