FIVE O’CLOCK TEA vystřelili do světa nový videoklip. A slibují křest ohněm!

Pražská alternativně-rocková kapela FIVE O’CLOCK TEA zahájila letošní festivalovou sezónu novým live videoklipem. Ten je na kanálu youtube a facebookovém profilu skupiny k vidění od pátku 21. června, kdy nastal letní slunovrat.
Datum zveřejnění videoklipu nebylo náhodné a kapela jeho výběr vysvětlila takto: „Slunovrat je okamžik, kdy má Slunce vůči zemskému rovníku největší deklinaci. Slunovrat je ale taky název jedný naší skladby. Rozhodli jsme se, že provedeme unikátní spojení těchto dvou jevů a na slunovrat jsme vypustili do světa náš zbrusu nový klip na Slunovrat.

Skupina tak jednoznačně získala prvenství v oblasti geniálního načasování symbolické premiéry a schopnosti propojit svou hudbu s aktuální astronomickou fází planety Země. O to se snad ještě nikdo nepokusil. Materiál pro video byl pořízen letos v březnu během vystoupení v po strop naplněném Lucerna Music Baru, kde FIVE O’CLOCK TEA obohatili svou show o pyro efekty. Energie, která se z akčně natočeného videoklipu valí, tak přesně odpovídá popisu, kterým se kapela prezentuje: Na svejch koncertech odpalujem energickou smršť nekompromisně zkreslenejch kytar, drtivý basy a úderný rytmiky.  To všechno je navíc povzneseno duem frontmanů na úplně jinej level, než jste zvyklí.

K symbolickému křestu ohněm dojde již tuto sobotu 29. 6. na festivalu Basin Fire Fest ve Spáleném Poříčí. Proč křest ohněm? Protože totožnou pyrotechniku, která se v klipu objevuje, s sebou přivezou FIVE O’CLOCK TEA právě na zmíněný festival. Fanoušci se tak mohou těšit na plameny a výbuchy, kterými kapela zpestří sobotní festivalový program od 22:00 na Jägermeister stagi.

http://bandzone.cz/fiveoclocktea

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *