Fanoušci ženských vokálů by měli zbystřit! Za několik dní odstartuje Vox Femini II Tour!

00_Vox Femini II. TourČtyři kapely, čtyři zpěvačky… DEMENCIA MORTALIS, APRIL WEEPS, CARPATIA CASTLE a DARK SPELL vyrážejí na společné turné, které dostalo název Vox Femini II Tour. Navštíví šest měst v Čechách a na Slovensku!

DEMENCIA MORTALIS je dobře známá metalová smečka z Roudnice nad Labem, která momentálně prezentuje svůj dlouhohrající debut The End is Nigh. Kapela už několik let patří k vůdčím souborům tuzemského symphonic metalu.

Na atmosféru sází i APRIL WEEPS z Dunajskej Stredy. Také oni mají v zádech debutovou desku. Outer Calm, Pain Within vyšla v roce 2013 a okamžitě si získala žánrové fanoušky i kritiky. APRIL WEEPS momentálně připravují nové album, na kterém se objeví také skladba The Last Piece Of Eden, ke které kapela natočila svůj první videoklip.

Do světa gothického rocku se fanoušci ponoří díky mosteckým CARPATIA CASTLE. Můžete se těšit na nový hit Fantom Rabenstein a nová hudební i vizuální překvapení. Velkolepá pódiová show, překrásné tanečnice ze záhrobí, spalující žár ze svícnů tajemných maskovaných krásek, tesknost i radost… To jsou CARPATIA CASTLE!

V potemnělé muzice budou pokračovat i DARK SPELL, v jejichž čele stojí zpěvačka Eva Podvalová. Kapela vloni v listopadu 2013 pokřtila debutové album Na Křídlech noci a po svém nejúspěšnějším koncertním roce, který zahrnoval i vystoupení na festivalu Rock for People, připravuje nový materiál pro další studiové album.

Vox Femini II Tour odstartuje 21. listopadu v lovosickém Rock Klubu Gambrinus. Finální tečka se uskuteční 20. prosince v mosteckém Klubu Voko.

Turné:
21. 11. – Lovosice – Rock Klub Gambrinus
22. 11. – Praha – Exit-us
28. 11. – Kolín – U Vodvárků
29. 11. – Hradec Králové – Striga
05. 12. – Bratislava – U Očka
20. 12. – Most – Klub Voko

Václav Votruba

www.bandzone.cz/demenciamortalis

www.bandzone.cz/aprilweeps

www.bandzone.cz/carpatiacastle

www.bandzone.cz/darkspell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *