Fanoušci gothic-rockových CARPATIA CASTLE se mohou těšit na nový videoklip

Carpatia Castle - natáčení klipu 2Mostecká gothic-rocková kapela CARPATIA CASTLE chystá novou desku, která by měla vyjít v průběhu příštího roku. Již na jaře si ale budou moci fanoušci zkrátit čekání novým videoklipem ke skladbě Carpatie, jenž vznikal 7. a 8. listopadu ve třech lokalitách.

„Natáčeli jsme v pražské Divoké Šárce, v Klášterci nad Ohří a také na Horním Hradě, který stojí blízko Stráže nad Ohří,“ uvádějí členové CARPATIA CASTLE.

Do natáčení bylo zapojeno hned několik lidí. „Jmenovitě Jakub Kocourek, který přivedl smečku vlků, dále Renata a Pepa Prokopovi, kteří nad námi létali s dronem a nakonec Roman Sigmund a Pavel Fekete, kteří pracovali s kamerami. Velké poděkování patří také Gabriele Čechurové za zapůjčení krásné Cremony a oběma děvčatům od kobylky za pomoc při natáčení. V neposlední řadě patří velký dík i čeládce Horního Hradu za příjemné prostředí a neomezený přístup do všech koutů Hradu,“ říkají členové CARPATIA CASTLE a dodávají: „Chtěli bychom celkově poděkovat všem zúčastněným za skvělou přátelskou atmosféru!“

Carpatia Castle - natáčení klipuVideo bude k vidění příští rok na jaře. Přesný termín kapela oznámí v předstihu.

Prozatím poslední videoklip CARPATIA CASTLE natočili vloni ke skladbě Fantom Rabenstein, která se bude stejně jako novinka Carpatie nacházet na plánovaném albu.

Momentálně se ale CARPATIA CASTLE naplno věnují živému hraní. Již 20. listopadu odstartuje společné turné s českobudějovickými Dark Angels, které zahrnuje čtyři zastávky – 20. 11. – Praha (Fatal), 21. 11. – Most (Metro Music Club), 11. 12. – Horní Planá (KD) a 12. 12. – České Budějovice (Fabrika).

Web: http://www.carpatiacastle.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/carpatiacastle.cz

Bandzone: http://bandzone.cz/carpatiacastle

E-mail: info@carpatiacastle.cz

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *