Extreme Metal Night nabídne pořádnou porci kvalitního black a death metalu s přesahy

V rámci Extreme Metal Night se v pražském klubu Underdog’s představí silné složení českých a jedné německé kapely hlásících se k black nebo deathmetalovým kořenům.

Pražská avantgardně blackmetalová MOORAH se vrací na místo křtu svého posledního alba Marnost nad marnost, aby předvedla svou koncertní formu, nabytou letos během evropského turné s kultovními MARDUK. Můžete se těšit na blackmetalovou mši v přítmí svícnů za zvuku ostrých kytar, kláves a tympánu. Kdo zná, ví, že naživo znějí daleko ostřeji než na nahrávkách.

Německá naděje oldschool deathmetalu ASCHENVATER nabídne esenci toho, co mají fanoušci rádi na metalové hudbě. O kapele se teď hodně mluví a v české kotlině vystoupí vůbec poprvé. Příznivci kapel jako BOLT THROWER nebo ASPHYX by měli hodně zpozornět. Kotel bude připraven.

OUTWARD přinesou směs blackmetalových prvků, které kombinují s post-punkovou rytmikou a strhujícím emocionálním vystupováním frontmana. Kapela z Prahy má nakročeno za hranice, a v pátek dá svým svěžím pojetím tvrdých stylů najevo, že patří minimálně do Evropy.

Akci zahájí temní INFERNAL CUT, hledající vlastní pojetí blackmetalu stejně jako cestu z hnusu a mizérie, která nás obklopuje. Neveselý metal maskované party bude naservírován nečistým (d)uším osazenstva bez varování po 19.hodině.

Kdy: pátek 7. 10. 2022 19h

Kde: Underdog’s, Nádražní 3, Praha – Smíchov

Koncert (FB událost): https://fb.me/e/1UkxbWPJd

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *