EVERLASTING DARK pobízí k návratu do temnoty!

Olomoucká kapela EVERLASTING DARK má těsně před edicí své nové nahrávky „Return To Darkness“. Přesné datum vydání je stanoveno na 15. prosinec letošního roku, CD bude součástí 37. čísla metalového časopisu Pařát a vyjde v nákladu několika tisíc kusů, přičemž se bude jednat o originální CD s bookletem, žádná papírová PNS edice. Cena časopisu s CD je lidových 99 Kč!

Ukázky z alba můžete již nyní poslechnout na www.bandzone.cz/everlastingdark

EVERLASTING DARK působí na metalové scéně už od roku 1996. Jejich muzika vychází z doom metalu, avšak vývoj kapelu nasměroval do širších stylových mantinelů a nyní koketuje i s blackmetalovými prvky. Melancholické pouto však zůstane navždy zachováno.

Muzika EVERLASTING DARK se opírá o výrazné melodie kytar, houslí a kláves, nezaměnitelný je též hlas zpěvačky Hany Vajčnerové, které hrubým vokálním výrazem „vypomáhá“ též kytarista a jeden z hlavních skladatelů Zdenek Kaczor.

Album „Return To Darkness“ se nahrávalo v olomouckém studiu DS, jehož majitelem není nikdo menší než zpěvák a skladatel David Spilka. Ten se také stane kmotrem tohoto alba, jehož křest se uskuteční 18. prosince v olomouckém Esku. Jako hosté večera se fanouškům též představí kapely Mindwork, Cruadalach, Melancholy Pessimism, Sinistra a Draco Hypnalis.

V příloze zasíláme propagační materiály k volnému využití. V případě zájmu o zaslání „Return To Darkness“ k recenzím či jiným propagačním účelům, kontaktujte vydavatele.

www.bandzone.cz/everlastingdark

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *