ETEF 2023 (21.-22. 7. 2023) oznamuje INCANTATION, PANYCHIDU a A THOUSAND SUFFERINGS

Zdravíme všechny fanoušky UG metalu! Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na osmý ročník ETEF – Enter The Eternal Fire festivalu! Ten se uskuteční 21.-22. 7. 2023 ve Volyni v areálu koupaliště v jižních Čechách. Naváže na předchozí ročníky z let 2015-2020 a 2022.

Po dříve oznámených skupinách DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT, CRAFT, ISOLE, SARMAT, MOROST, INGROWING, LAHAR, FAÜST a TORTHARRY představujeme další tři.

INCANTATION (death metal, USA)
INCANTATION, megalit a legenda deathmetalového undergroundu, náležící mezi newyorské
průkopníky žánru, zamíří do nové kapitoly… ETEF se otřese v základech. INCANTATION drtí místa, festivaly a kluby svou zběsilou vitalitou. Deathmetalisté, ať už Severní, Střední nebo Jižní Amerika, Evropa, Skandinávie, Austrálie či Japonsko, ti všichni přivítali peklo, které sežehlo jejich země. Už více jak třicet let tvoří rouhačský death metal a stále je jejich „incantation (zaříkávání)“ věčné. Ve své diskografii mají dvanáct dlouhohrajících alb a bezpočet dem, splitek, épéček, kompilací a živých nahrávek. V létě přivezou speciální šou věnovanou k třicátému výročí své existence. Lyrická témata, jako satanismus, okultismus, antikřesťanství či rouhání, prostoupí všemi, kteří budou v té chvíli na volyňském koupališti. Splynutí INCANTATION s ETEF má ambice stát se legendárním.

PANYCHIDA (blackened heavy metal, Česko)
Kdo by je neznal? Přesto pár slov. PANYCHIDA byla založena v Plzni roku 2004. Po pěti studiových albech, obehrání celé republiky, Evropy, i dál, se kapela postupně rozvinula ze svých pohanských kořenů do distingované směsi black metalu s klasickými heavy vlivy. V roce 2020 obnovila PANYCHIDA svoji smlouvu s předním německým undergroundovým labelem Folter Records a vydala album „Gabreta Aeterna“, které bylo zvolené albem roku v anketě Břitva. Album je zcela věnováno historii a tradicím podivuhodné Šumavy. Album je pak následováno mini-albem „Říruřec: Dreisessel“ (2022), nahraném v novém line-upu s Jakubem Bayerem za bicími, které šumavskou ságu kapely zakončuje… Blackened heavy metal značky PANYCHIDA z Plzně ve Volyni.

A THOUSAND SUFFERINGS (atmosférický black doom metal, Belgie)
A THOUSAND SUFFERINGS, kteří kombinují atmosférický black a doom metal, přinesou vrcholný zážitek z nepohodlí a utrpení. ATS pocházejí z Belgie a povstali z popela kapel jako VERLOREN, VEX, XASTHUR a FESTERING CHRISTCUNT. Vydali už tři LPčka, jedno EPčko a k tomu i jedno splitko. Pokud je neznáte, tak si je ihned pusťte do sluchovodů! Už se těšíme, jak si A THOUSAND SUFFERINGS vychutnáme na ETEF.

Vstupenky:
Aktuálně jsou vstupenky v prodeji za 1300 Kč.
Objednávky vstupenek: http://www.etef.cz/vstupenky.html

Kapely:
INCANTANTION (death metal, USA)
DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT (black metal, Německo)
CRAFT (black metal, Švédsko)
ISOLE (epic doom metal, Švédsko)
SARMAT (death/black metal, Polsko)
MOROST (progressive death metal, Slovinsko)
PANYCHIDA (blackened heavy metal, Česko)
A THOUSAND SUFFERINGS (atmo black doom metal, Belgie)
INGROWING (death metal / grindcore, Česko)
LAHAR (thrash metal, Česko)
FAÜST (thrash metal, Česko)
TORTHARRY (death metal, Česko)

Další potvrzené kapely budou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace!

https://www.facebook.com/eteffest/
http://etef.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *