ETEF 2023 (21.-22. 7. 2023) oznamuje DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT, SARMAT a LAHAR

Zdravíme všechny fanoušky UG metalu! Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na osmý ročník ETEF – Enter The Eternal Fire festivalu! Ten se uskuteční 21.-22. 7. 2023 ve Volyni v areálu koupaliště v jižních Čechách. Naváže na předchozí ročníky z let 2015-2020 a 2022.

Po dříve oznámených skupinách CRAFT, ISOLE, MOROST, FAÜST, INGROWING a TORTHARRY představujeme další tři.

DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT (Německo)
Původní tradiční žíla black metalu. Satanismus, Okultismus, Temnota, Smrt a Zlo v majestátně skutečné a zhmotnělé podobě… S bezmezným nadšením a neskrývanou pýchou vám představujeme jednu z hlavních hvězd nadcházejícího ročníku ETEF 2023, DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT. Tento kultovní cult byl povolán do své existence během chladných zimních měsíců roku 1997. DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT představuje vlastní satanskou a nihilistickou víru, spolu se spiknutím za syrový black metal je tento duch vyryt hluboko do jejich srdcí. Zdá se tedy téměř nemožné najít jedince, který by v sobě spojoval jak dovednost, tak povinné názory okultismu. Pouze tito jedinci se mohou připojit ke SLAUGHTERCULTU. Onielar, nejsataničtější black metal vokalistka, se po vynucené pauze vrací ke krvavému živému rituálu se svou hordou. Zatím nemají v plánu časté koncertování a dlouhá turné. Obrovskou poctou je, že si DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT zvolili zrovna ETEF 2023!

SARMAT (Polsko)
Na ETEF přivítejme kapelu SARMAT, která vznikla v roce 2018. Kluci složili hudbu k debutovému albu poměrně rychle. S plnou sestavou začala kapela hrát koncerty. Koncept názvu kapely je založen na zbrani hromadného zničení, ruské supertěžké mezikontinentální balistické raketě RS-28 SARMAT (známé také jako SATAN 2). Textovou tématikou kapely je destrukce, vojenský průmysl a lidský strach a posedlost. Styl hudby, kterou SARMAT hraje, lze popsat jako směs death a black metalu s dynamickým charakterem se spoustou rychlých částí, agresivním, ale srozumitelným vokálem a skladatelskou různorodostí. Ne nadarmo uslyšíme vliv věhlasných krajanů BEHEMOTH. Těšme se i na nové písně. SARMAT chystá své druhé album!

LAHAR (Česko)
Na ETEF 2023 se budou stínat hlavy! Ano, „Stínání hlav“ je aktuální nové album tuzemské thrashmetalové stálice LAHAR, které vyšlo po dlouhých 11 letech a po několika změnách v sestavě. Současní členové kapely jsou nyní ve vrcholné formě na koncertech i ve studiu, tohle album považujeme za nejlepší v jejich diskografii! Lahar je doprovodný jev při některých sopečných erupcích, velmi rychle tekoucí směsí sopečného popela, úlomků ztuhlé lávy a velkého množství vody. A v podobném tempu a žáru bude i playlist složený z čistého pořádně ostrého a brutálního thrash metal zla! LAHAR thrash útok na ETEF 2023!

Vstupenky:
Aktuálně jsou vstupenky v prodeji za 1150 Kč, limitovaná edice 100 ks.
Pokud chcete pořídit vstupenky za akční cenu, neváhejte, z této edice je k dispozici jen několik kusů a brzy bude cena navýšena. Aktuální ceny vstupenek sledujte na webu festivalu: http://www.etef.cz/vstupenky.html, kde je možné lístky objednávat.

Kapely:
DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT (black metal, Německo)
CRAFT (black metal, Švédsko)
ISOLE (epic doom metal, Švédsko)
SARMAT (death/black metal, Polsko)
MOROST (progressive death metal, Slovinsko)
INGROWING (death metal / grindcore, Česko)
LAHAR (thrash metal, Česko)
FAÜST (thrash metal, Česko)
TORTHARRY (death metal, Česko)

Další potvrzené kapely budou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace!

https://www.facebook.com/eteffest/
http://etef.cz/

Děkujeme za přízeň!

ETEF Team

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *