ETEF 2023 (21.-22. 7. 2023) oznamuje CRAFT, TORTHARY a FAÜST + zahájení předprodeje

Zdravíme všechny fanoušky UG metalu! Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na osmý ročník ETEF – Enter The Eternal Fire festivalu! Ten se uskuteční 21.-22. 7. 2023 ve Volyni v areálu koupaliště v jižních Čechách. Naváže na předchozí ročníky z let 2015-2020 a 2022.

24. 10. 2022 byl zahájen předprodej vstupenek: první edice 100 ks byla bleskově vyprodána během několika hodin po zveřejnění startu prodeje, což považujeme za neskutečný úspěch a závazek – vždyť dosud byly zveřejněny pouze tři kapely. Děkujeme všem za obrovskou důvěru, se kterou do nákupu vstupenek a podpory akce šli a koupili si „zajíce v pytli“, a věříme, že očekávání nezklameme. Na line-upu samozřejmě usilovně pracujeme a brzy oznámíme další kapely.

Aktuálně jsou vstupenky v prodeji za 1150 Kč, opět limitovaná edice 100 ks. Pokud chcete pořídit vstupenky za akční ceny, neváhejte. Aktuální ceny vstupenek sledujte na webu festivalu: http://www.etef.cz/vstupenky.html, kde je možné lístky objednávat.

FAÜST
Jsme český extrémně metalový festival. Čest otevřít soupisku line-upu ETEF 2023 dáváme i proto české thrashové raketě jménem FAÜST.
Raketa je adekvátní příměr, jelikož za první 3 roky existence proletěla nejen mnohá zákoutí Čech a Moravy, avšak zabloudila i do Německa, Belgie, Holandska, Francie, Polska a Slovenska.

Původní trio bylo od roku 2021 posíleno o druhou kytaru. FAÜST nahrál své aktuální album „Tinnitus Inquisition“, které vyšlo u německého labelu Witches Brew. Dostanete dávku thrash metalu smíchaného s žánry jako punk, rock’n’roll, heavy metal, doom i grind, a to i naživo v létě na volyňském koupališti.

TORTHARRY
Po thrashi představujeme do line-upu další českou špičku, tentokrát deathmetalovou stálici TORTHARRY. Kapela má za sebou bezpočet vystoupení v tuzemsku i v zahraničí včetně Jižní a Střední Ameriky po boku takových veličin, jako například BELPHEGOR, SEPULTRA, GORGOROTH a dalších.
Prakticky rok aktuální 10. řadové album „Altars of Ignorance“ nebude to jediné, z kterého do nás napumpují svou technicky dokonalou deathmetalovou nálož. TORTHARRY na ETEF 2023.

CRAFT
Black je posledním žánrem z nesvaté trojice thrash – death – black, který oznamujeme v první edici. Pyšně představujeme prvního headlinera ETEF 2023, blackmetalové monstrum a legendu zároveň, kapelu CRAFT, člena věhlasného labelu Hammerheart Records. Nekonečně hluboká témata, jako Destrukce, Smrt, Zlo, Chaos – Gnosticismus, Nihilismus, Nenávist, Satanismus, … to vše nejen na jejich posledním albu „White Noise and Black Metal“ (2020), nýbrž i na jednom demu a dalších čtyřech albech vydávaných již skoro čtvrt století.
Nekoncertují zase tak často, nekoncertují ani všude! O to je větší ctí, že je přivítáme u nás. Hail CRAFT na ETEF!

Další potvrzené kapely budou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace!

https://www.facebook.com/eteffest/
http://etef.cz/

Děkujeme za přízeň!

ETEF Team

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *