ETEF 2022 – merchandise

Ani letos nebudou chybět festivalová trika s unikátním ETEF designem, navíc přidáváme do nabídky trika s dlouhým rukávem a mikiny.

Trika s dlouhým rukávem (á 550,-) a mikiny (á 990,-) můžete už teď závazně předobjednat na našem mailu info@etef.cz. Vyzvednutí pak v našem festivalovém stánku u pódia, případně rozesílání po festivalu. Nezapomeňte uvézt požadovanou velikost a kontaktní adresu.

Longsleevy a mikiny bude možné pouze předobjednat dopředu, výroba bude realizována dle předobjednávek, tzn. půjde o velmi limitovanou edici. Klasických triček bude dostatek ve všech velikostech v mužském i dámském střihu, prodej přímo na festivalu.

Děkujeme a věříme že se vám budou letošní motivy zamlouvat.

Předprodej vstupenek:
Od 23. 5. 2022 jsou vstupenky v předprodeji za 1 000 Kč. Předprodej končí 13. 7. 2022.
Na místě budou k dispozici jak vstupenky na celý festival, tak vstupenky na jednotlivé dny. Ceny budou zveřejněny později.
Děti do 15 let (0-14,99) za doprovodu zákonného zástupce mají vstup zdarma. ZTP mohou uplatnit 50% slevu ze vstupného, stačí žádost o slevu připsat do poznámky a vyčkat na e-mailovou výzvu k potvrzení nároku.
http://www.etef.cz/vstupenky.html

V ceně vstupného je zahrnuto bezplatné parkování v okolí areálu nebo ve městě a stanování zdarma přímo v areálu. U vstupu obdrží každý platící fanoušek drobný suvenýr.

Další informace jsou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace!

https://www.facebook.com/eteffest/
http://etef.cz/

Děkujeme za přízeň!

ETEF Team

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *