EP „Agni – Unveil What’s Burning Inside“ vyjde v únorovém vydání Pařátu!

Po měsících nabitých koncertní prezentací se folk metalový kmen CRUADALACH odebral do studia kytaristy Fedora Furnadžieva (mimo jiné ET MORIEMUR), aby nahrál sedm skladeb (v délce kolem půl hodiny) pro EP „Agni – Unveil what’s burning inside“, které vyjde jako příloha únorového vydání Pařátu! EP bude obsahovat jak skladby známé z proma „V rytmu staré krve“ (pochopitelně ve zcela novém a daleko lepším kabátě), tak zbrusu nové, jež byly k slyšení dosud jen na živých kolbištích.

www.bandzone.cz/cruadalach

Muzika CRUADALACH vychází z pohanských kořenů i středověkých motivů a využívá na první pohled netradičních nástrojů jako dudy nebo šalmaje. Mimo citu pro melodii v sobě nezapře divokou živelnost, kterou kapela s odhodláním přenáší na svá koncertní vystoupení. Díky nedávnému putovnímu SAMHAINFESTU se o tom mohli přesvědčit i fanoušci v jiných evropských zemích.

EP „Agni – Unveil what’s burning inside“ vyjde 15. února 2011 jako originál CD s bookletem a pořídit si jej budete moci zároveň s časopisem Pařát za lidovou cenu 99 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *