EISBRECHER vydali album koververzí!

Jak asi mnozí vědí, pro německou skupinu EISBRECHER mám slabost! Z mého pohledu se jedná o jednu z nejlepších kapel v rámci industrial metalu, v Německu povýšeném na Neue Deutsche Härte. A protože je tento rok jaksi plonkový s ohledem na živou produkci, rozhodli se EISBRECHER pro realizaci neřadového alba „Schicksalsmelodien“, na kterém posluchači najdou primárně koververze. Výběr je opravdu hodně zajímavý, ostatně podívejte se na výčet skladeb (úplně dole). A protože mám audio nahrávky k dispozici, mohu potvrdit, že EISBRECHER i tuto disciplínu zvládli s neuvěřitelnou grácií. Tomu říkám svěží počin v době korona krize!

„Tou hlavní příčinou všeho byla coververze skladby „Stossgebet“ od POWERWOLF. Na našich předchozích albech jsme vždycky nějakou tu předělávku měli, takže tato umělecká forma nám cizí není,“ vysvětluje kytarista, klávesista / programátor Noel Pix. Zpěvák Alex Wesselsky dodává: „To ostatní se už tak nějak samo nabalovalo. Přišlo nám vzrušující začlenit do našeho zvuku písně, které pocházejí od jiných myslí a duší. Najednou se stalo, že jsme pracovali na dvou vydáních paralelně. Jsme zkrátka blázni!“

A jak to tedy nakonec bude s osmou řadovou deskou, která byla původně v plánu? Vyjde nakonec v březnu 2021 a Alex Wesselsky už nyní slibuje „nejtvrdší, nejbrutálnější a nejexperimentálnější“ album EISBRECHER v historii! Teď už jen nakopnout Covid-19 řádně do prdele!

Profilový článek EISBRECHER: https://rumzine.com/eisbrecher

Coververze na albu „Schicksalsmelodien“:
1. Skandal im Sperrbezirk (Spider Murphy Gang)
2. Anna Lassmichrein Lassmichraus (Trio)
3. Disco in Moskau (Die Toten Hosen)
4. Out Of The Dark (Falco)
5. Stossgebet (Powerwolf)
6. All We Are (Warlock)
7. Goldener Reiter (Joachim Witt)
8. Freiflug (Megaherz)
9. Bitte, Bitte (Die Ärzte)
10. Eins, Zwei, Polizei (Mo-Do)
11. Flieger grüß mir die Sonne (Hans Albers)
12. Menschenfresser (Rio Reiser)
13. Das steht ihr gut (Rheingold)
14. Schwarzes Blut (ASP)
15. Schicksal – NOVINKA!

https://www.eis-brecher.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *