DYING PASSION připravují turné s německými DANTE!

DanteDYING PASSION připravují na listopad koncertní sérii s německou skupinou Dante.Repertoár šumperské stálice bude zaměřen nejen na aktuální album Transient, průřezově se tentokrát ohlédne až k albu Sweet Disillusions, které letos slaví 10 let od vydání. Podzimní turné volně navazuje na jarní koncertování s finskými EMBASSY OF SILENCE..

Poslední deska Transient (2013) atmosférických Dying Passion si opět vysloužila uznání kritiky a potvrdila tak dlouholeté kvality skupiny. Během letošního roku je materiál prezentován naživo a to v rámci dvou mezinárodních turné. Na jaře se kapela podívala s Embassy of Silence do Finska, během listopadu ji představí ve společnosti formace Dante německému publiku. U nás pak vystoupí v Praze, Mostě a Plzni.

Německá progresivní kapela DANTE byla založena v roce 2006 Markusem Maichelem a Markusem Bergerem. Ti ukázali, že progresivní hudba může být nejen dokonale přehledná a technická, ale také ohromující, moderní a plná vášně. Po velmi kladném přijetí debutu The Inner Circle (2008) bylo natočeno druhé album Saturnine (2010), které již vyšlo u US-Label ProgRock Records a rozšířilo úspěchy skupiny. Aktuální počin November Red přináší perfektní kombinaci těžkosti, hudební ambice a emocionality, kterou Dante jakožto jedna z největších nadějí na současné prog scéně představí i v rámci chystaných koncertů v České republice.

Foto_Dying_Passion_2014_2TRANSIENT TOUR LISTOPAD 2014:

20/11/2014 Olching (D) Legends of Rock
21/11/2014 Nürberg (D) Luise – The Cultfactory
22/11/2014 Augsburg (D) Abraxas
27/11//2014 Praha / Volumemax Fest
28/11/2014 Most Klub Voko
29/11/2014 Plzeň Divadlo Pod lampou
III. Modrá Vopice

http://www.dyingpassion.com/

http://www.danteband.de/

http://www.kontraproduction.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *