DRUNK THRASHER – Raining Vomit (CD/EP – 2024, Godz ov War Productions)

Je zajímavé, kterak se totálně dřevní thrash metal dokázal vrátit do záře reflektorů. Tato „revoluce“ na sebe sice nenabaluje masy příznivců, ovšem všemožných projektů vzniklo za poslední dobu opravdu požehnaně. Jedním takovým je i toto „tango opilého thrashera“ z Polska, který své aktivity začal premiérově šířit v roce 2020. Doposud stěžejní dílo „Raining Vomit“, jež původně vyšlo před dvěma lety, se nedávno dočkalo „zveličení“ v podobě řádné realizace u domácích Godz ov War Productions.

„Primitive Alcoholic Necro Thrash Metal“ – toť základní motto produktu. Žádné inovátorství nebo zbytečné přemýšlení, nezbytné je to do lodí nasrat hezky syrově a bez okolků. Jak je „ledabyle“ pojat obal, tak úplně stejně si stojí pět přímočarých songů. Thrashmetalová sekačka, punkový spodek a předně zvuk jak z osmdesátých let. Myslím, že je naprosto jasné, na jakou cílovou skupinu DRUNK THRASHER míří. Samozřejmě i hlavní protagonista (Piotr Palej) je velkým obdivovatelem ryzího thrashe a jednoduše se věnuje tomu, co má rád.

„Raining Vomit“ je produkt určený nadšencům a sběratelům fyzických nosičů. Původního tam sice není takřka nic, ovšem průhledný kompakt disk je dosti pikantní lahůdkou, to jako jo. Tenhle bonus vždy potěší. Jinak ale řachtačku DRUNK THRASHER doporučit nemohu.

Skladby: Thrashrust, Raining Vomit, Masturbation on the Tomb, Drunk Thrashers Attack

Sestava: Drunk Thrasher (Piotr Palej) – hudba, texty

ALL

https://drunkthrasher.bandcamp.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *