DEMIMONDE se vrátili na scénu!

DemimondeKdo že se vrátil na scénu? Pamětníci, fajnšmekři nebo jen znalci tuzemské scény před 14 lety zaregistrovali, jak pražští DEMIMONDE s nadčasovým a dodnes ceněným albem Mutant Star – temným soundtrackem k tehdy nadcházejícímu miléniu – na tuzemské scéně zazářili jak supernova.

Dnes asi již tři roky opět fungující kapela stále produkující ne tradiční mnohovrstevnatou metalovou muziku dokončila práce na novém materiálu, který se na jaře chystá zvěčnit ve studiu. A aby se čekání na novou hudbu neoddalovalo, Demimonde v zimě cvičně něco z nového materiálu s Tondou Smrčkou (Seabeast Production) nahráli. Ukázka nové tvorby – skladba Laval Formation – drobně nastiňuje, kam se dnes DEMIMONDE ubírají a jak se posunuli. Progrese, avantgarda, scénika, postmoderna, science fiction? Od všeho něco, ale určitě mnohem více.

A blízké budoucno? V dohledné době krom spuštění webu na adrese http://www.demimonde.cz/   lze očekávat ještě jednu novou ukázku a počínající koncertní aktivitu, která byla započata v prosinci na kultovním festiválku Christ Mosh Beast. Nejbližší akce se koná 20. 2. v Modré Vopici za účasti BETWEEN THE PLANETS (první koncert!), DIPHTERIA a německých NO END IN SIGHT.

https://www.facebook.com/demimondeofficial

http://bandzone.cz/demimonde

https://demimondeofficial.bandcamp.com/

https://soundcloud.com/demimondeofficial

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *