DEMILICH + KRYPTS + ASSUMPTION + INTO COFFIN + SNĚŤ (pátek 25.11. 2022 Underdogs‘ (Praha 5)

Klidně by to mohlo být pokračování Tones of Decay, ale je to prostě regulérní páteční koncert v Underdogs‘. Dvě ukrutný tour se střetávají v Praze a vytváří nekompromisní death-doomový kombo!!

DEMILICH není třeba představovat, naprostá legenda žánru, pojící dohromady technickej a originální death metal s naprosto brutálnim a chorobným zvukem a jedinečným vokálem. DEMILICH jsou zásadní jméno pro právě probíhající deathmetalovou vlnu, co se už od roku 2018 valí napříč zeměkoulí!

S Finama jedou další Finové KRYPTS. Kdo nás sleduje delší dobu, tak mohl registrovat již dva koncerty, co jsme pro ně dělali. Oba dva se odehrály na Sedmičce a v obou případech s brazilcema JUPITERIAN. Na druhém koncertě v roce 2019 s nimi odehrála svojí debutovou show pražská SNĚŤ, která si s nimi po třech letech opět zahraje. Poslední deska KRYPTS – Cadaver Circulation je pro nás vrchol jejich tvorby a nemůžeme se dočkat, až jí uslyšíme v útrobách smíchovského Underdogs‘!

ASSUMPTION letos vydali monstrózní desku „Hadean Tides“ s kterou se bez debat zařadili mezi adepty na album roku 2022! deFFO: Disembowelment, Winter…

INTO COFFIN jsou německá těžkotonážní ponurost, která totálně sere na to, jestli se ti to líbí nebo ne. Doufají že ne! V sestavě členové PUTRIDARIUM! Společně se Snětí si letos zahráli na DEATH OVER MEXICO!

Lokální death metalový válec SNĚŤ zřejmě netřeba představovat!
DEMILICH (fin) https://demilich.bandcamp.com/
KRYPTS (fin) https://krypts.bandcamp.com/
ASSUMPTION (ita/slo) https://assumption.bandcamp.com/
INTO COFFIN (de) https://terrorfromhellrecords.bandcamp.com/album/unconquered-abysses
SNĚŤ (cz) https://snet.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/events/368384795460500

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *