DEATHNOISE CLUB TOUR 2014

3.10Praha3. říjná se v Pražské Nové Chmelnici odstartuje první putovní Deathnoise club tour 2014, které se bude skládat z několika sérií v klubech na území Česka a Slovenska. První zastávka toho tour nabídne návštěvník svižnou akcičku spíše thrashového zaměření.

Headlinery této akce se staly angličtí SAVAGE MESSIAH, které jsme mohli naposled vidět v loňské zimě kdy tato kapela vystoupila v Borkovanech po boku amerických thrasherů HAVOK v rámci jejich evropského tour. SAVAGE MESSIAH jenž se prezentuje klasickým thrash metalem 80 let lehce líznutým heavy metal , bude Pražským fanouškům mít určitě co nabídnout!!

Dalším headlinerem tohoto večera se stala německá thrashová mlátička nesoucí název DUST BOLT !! V podání DUST BOLT se fanoušci mohou těšit na opravdu energetický a agresivní thrash a přestože je DUST BOLT ještě docela mladá kapela má za sebou nespočet koncertů, kapela má opravdu co nabídnout a nejedná se o žádný tuctový thrash a o tom konec konců svědčí například to že si DUST BOLT zahráli po boku kapel jako OBITUARY, SEPULTURA nebo NAPALM DEATH.

Z domácí scény se mohou návštěvníci těšit například na ostravskou thrash/death smečku NAHUM, které se vyznačuje skvěle propracovanými skladbami, skvělou a ojedinělou show, strhující od začátku až dokonce, NAHUM ovšem nebude jedinou Ostravskou smečkou, do Prahy budou také cestovat jich kolegové pod názvem Eternity, prezentující se rovněž thrash/death metalem tím, ovšem Line up nekončí, sestavu kapel dále doplní Česko Budějovický SATICFUCKTION a dvojice kapel WITHIN THE SOUND, RAVENLAW. Vstupenky můžete zakoupit prostřednictvím SMS ticket.

www.deathnoise.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *