DEAD MAGGOTY PRODUCTIONS S NOVÝMI TITULY!

Pod hlavičkou Dead Maggoty Productions nyní vychází tyto zajímavé tituly:

MC THE CORONA LANTERN – Singles (2015-2022)
Doom metalově ladění THE CORONA LANTERN vydali během let 2015-2022 několik nahrávek, které vyšly pouze digitálně. Tato kompilace obsahuje všechny tyto skladby o stopáži necelých 40min. Poryvy, Turning Possibly Into Never, Tam Nahoru a první nahrávku „MMXV“ obsahující dva songy! Vyšlo v nákladu pouhých 50ks!

https://thecoronalantern.bandcamp.com/music

MC WILLIG – Der Werwolf aus Prag
Jedná se o jednorázový projekt, za nímž stojí kytarista Richard Lipinski alias Medvěd a jeho věrná zásahovka, složená ze členů FORGOTTEN SILENCE, TISÍC LET OD RÁJE či ANIMÉ… Jedna 18ti minutová skladba věnovaná seriálu „30 případů majora Zemana“ vychází jako limitované MC v nákladu 50ks!

K poslechu zde: https://www.youtube.com/watch?v=uqe3u2_GZ3I

CD single box – LANIENA MENTIS – Laniena Mentis EP

Poslední nevydaný materiál Laniena Mantis, který kapela nahrála v roce 2011 ve studiu Hostivař právě vyšel jako limitované lisované CD (single box) v nákladu 150ks!

V roce 2008 se LANIENA MENTIS opět postavila na nohy a začala koncertovat! Ze sestavy z konce roku 2006 zůstali pouze bratři Hendrychové a zpěvák Tomáš. Ludva a Dejf už se nepřipojili protože v tu dobu již rozjížděli smečku Scream of the Lambs. Kapelu doplnil kytarista David Justra (Obscurum) a Standa Tichý (Rudý Koutek). Během roku 2009 se ve studiu Silence S.E. v České Kamenici opět nahrávalo promo s novou tvorbou, které bylo umístěno na bandzone profil kapely. Promo se po letech nedochovalo. V plné síle po dvou letech koncertování se rozhodlo jet nahrávat a tentokrát do vyhlášeného studia Hostivař. Zde se nahrálo v roce 2011 promo o pěti skladbách, které se nedočkalo fyzické podoby a kapela se vzápětí opět rozpadla! Až teď po dvanácti letech uzrál čas na to materiál vydat aby si ho sběratelé mohli zařadit so svých sbírek!

https://lanienamentis.bandcamp.com/album/laniena-mentis-ep

https://www.facebook.com/deadmaggoty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *